reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Mi niestety notorycznie rodzina podnosi ciśnienie [emoji849] a i tak najgorsze jeszcze przed nami bo nie widzą, że jestem w kolejnej ciąży. Ale tym razem nie zamknę się i najzwyczajniej w świecie jak mnie wkurzą to powiem im co myślę i zakończymy kontakty. Bo nie mam zamiaru życia podporządkować pod kogoś. Siostra męża sama np przestała się do nas odzywać jak urodziła się Zosia. I tak mąż nawet swojej chrześniaczki odwiedzać nie może.. Ah dużo można by o tym pisać, ale lepiej się nie denerwować. Za to druga jego siostra jest cudownym człowiekiem [emoji173]️ i braci też ma fajnych.
Ja rodzeństwo zresztą też mam świetne.. Ale co ja mogę znów o nich powiedzieć jak wszyscy bardzo daleko. Jedna siostra w Stanach, druga na drugim końcu Polski, brat siedzi od niedawna w Niemczech już na stałe. Więc kontakt jedynie przez Skype i to jak czas pozwala czego bardzo żałuję.

A ja dziś zrobiłam porządek w zabawkach i sprzedałam domek dla lalek drewniany. Dziewczyny wybrały co nowego by chciały dostać i tak posiadamy wózek dla lalek, bobasa i Lego [emoji12] czy wy też kupujecie zabawki używane? Ja jestem uzależniona od tego. Szybko doszłam do wniosku, że nowych nie warto bo interesują je przez 5min, tanich chińskich też nie warto bo służą przez 3minuty więc najlepiej firmowe, ale używane które często są za połowę, albo i mniej ceny [emoji846]
Oj coś wiem na temat wkurzającej rodziny...
A co do zabawek to gdzie kupujesz? Ja kiedyś tylko nowe, ale po pewnym czasie doszłam do takich wniosków jak ty. :-)
 
Dziękuję :*
Moje wyniki pappa:
wolne b-hCG: 0,668 MoM
Pappa: 0,785 MoM

Ryzyko skorygowane:
Trisomia 21 - 1:13589
Trisomia 18 - <1:20000
Trisomia 13 - <1:20000
Dziękuję :) ja idę w przyszłym tygodniu w środę na PAPPĘ i przynajmniej będę miała jakiś punkt odniesienia :) Stresuję się strasznie tymi badaniami
@Duszek, witaj w naszym gronie :) no i oczywiście gratuluję ciąży :) ja też czekam do 12 tygodnia i badań
 
@Justyna_maj2017 na tatara Kochana to będziemy musiały jeszcze trochę poczekać. A jak córeczka dzisiaj?
@Emilia S , dziękuję, już trochę lepiej, chociaż wieczorami po pracy zmęczenie daje o sobie znać i mdłości od czasu do czasu jeszcze mnie dopadają. Dzisiaj rano np. myślałam, że będę się witała kibelkiem, ale obeszło się bez.
Na tatara też będziesz musiała poczekać niestety, ale jak to mamy mają w zwyczaju pewnie Cię rozpieści innymi smakołykami.
A moja siostra niestety z tych co nigdy nie odpuszczają... myślałam, że teraz jak jestem w ciąży odpuści, ale... jak widać się pomyliłam.
Kciuki oczywiście zaciśnięte z całych sił :) daj znać koniecznie :) :) Będzie dobrze :)
@Juti777 jakie cudne 3 cm szczęścia :) gratuluję :) :) A nie masz na wydruku z usg podanej wartości FHR?
@Gabrysia95, ale mi narobiłaś smaku :) mmmmmm :)
@karolina921 , @gaya11 , @Gabrysia95 tak to niestety bywa z rodziną. Mnie czasami też tak wyprowadzą z równowagi, że głowa mała. Teraz np. bierzemy ślub, ale tylko cywilny. Wiedzą tylko świadkowie, moja siostra bo mój jest jedynakiem i rodzicie. Tak chcemy i koniec, ale nie wszystkim się to podoba, tym bardziej, że od kiedy się zaręczyliśmy, czyli 3 lata temu mówiliśmy, że ślub weźmiemy dla siebie, także Gabrysia ja uważam, że to Wasz dzień i Wasze święto i to Wy powinniście decydować z kim w tym dniu chcecie być.
Karolina, a Ty kiedy planujesz powiedzieć rodzinie o ciąży? :)
Nie mam właśnie fhr bo doktorek nie zapisał tych fotek gdzie mierzył i sprawdzał i jak zapytałam czy nie dostaniemy nic to po prostu kazał mi jeszcze raz wskoczyć na łóżko i tylko na te dwie foteczki. Już bez pomiarów, ale żebyśmy mieli. :-)
 
Nie mam właśnie fhr bo doktorek nie zapisał tych fotek gdzie mierzył i sprawdzał i jak zapytałam czy nie dostaniemy nic to po prostu kazał mi jeszcze raz wskoczyć na łóżko i tylko na te dwie foteczki. Już bez pomiarów, ale żebyśmy mieli. :-)
Aaaa :) to zmienia postać rzeczy, ale tak to już jest, że jak się patrzy na dzidziola to wiele pytań wylatuje z głowy z emocji :) :)
 
reklama
Do góry