reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Cześć dziewczyny śledzę was praktycznie od samego początku, ale dopiero teraz odważyłam się dołączyć. To moja druga ciąża ( w domu niesforny 1,5 roczniak), obecnie jestem w 10 tygodniu. Prenatalne będę miała 6 sierpnia i już się doczekać nie mogę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Mój teść zmarł w nocymiał 47lat..jestem załamana..zawsze kiedy zachodzie w ciążę to ktoś odchodzi...przy Misiu pochowałam moja babcię, przy tej ciąży dziadka mojego syna...obydwoje nie wiedzieli nic i dziecku...ehm
Bardzo Ci współczuje☹️ Wiem co czujesz bo ja we wtorek pochowałam babcię.
 
@Kordosia bardzo mi przykro :( okropnie trudny czas,jeszcze taki młody człowiek...:(

Witajcie nowe mamusie lutowe. Miło Was gościć w naszym gronie.

@Megi86 przyjemnego odpoczynku [emoji4]

Dziewczyny, właśnie kurier przyniósł mi mój segregator od mamaginekolog. :) Pomimo,że nie do końca pasuje mi jej styl bycia,to uważam,że segregator jest super, te zakładki na badania, usg, można mieć wszystko w jednym miejscu :)
Zawsze marzyłam,żeby móc go zamówić :)

P.s. przypinki "jestem w ciąży" mam dwie :) mogę się z chęcią z kimś podzielić, jak jest jakaś chętna to proszę o kontakt :)
 
Dziękuję :) ja idę w przyszłym tygodniu w środę na PAPPĘ i przynajmniej będę miała jakiś punkt odniesienia :) Stresuję się strasznie tymi badaniami
@Duszek, witaj w naszym gronie :) no i oczywiście gratuluję ciąży :) ja też czekam do 12 tygodnia i badań

Stres to jest przez całą ciążę, teraz to ja myślę znów o polowkowych badaniach czy teraz nikt nic nie przeoczyl... Będzie wszystko dobrze i tak jak mówią to są tylko statystyki. Doktor kilka razy mi powtórzył, że tu nic nie jest na 100% pewne. Także te wyniki są tylko poglądowe. Koleżanka miała zle wyniki, cała ciążę się bała. Nie zdecydowała się na aminopunkcje, która proponował jej lekarz i urodziła zdrowe dziecko. Nie ma reguły.
 
Mój teść zmarł w nocymiał 47lat..jestem załamana..zawsze kiedy zachodzie w ciążę to ktoś odchodzi...przy Misiu pochowałam moja babcię, przy tej ciąży dziadka mojego syna...obydwoje nie wiedzieli nic i dziecku...ehm

Wyrazy współczucia :( bardzo przykra wiadomość... Trzymaj się ...
 
@Kordosia współczuję Wam. Teściu młody facet. Jeszcze mógł pokorzystać z życia. Ja w ogóle jestem w szoku o już zaczyna się zawijać moje pokolenie na tamten świat. Straszne to jest, że nie wiemy jak mało czasu nam zostało. Nam i naszym bliskim. Ja jakoś nie mogę się pogodzić z upływem czasu. Absolutnie nie czuję się na moje 35 lat. W mojej głowie żyję w przekonaniu, że mam 27-28 max. I jak są sytuacje kiedy się okazuje, że jednak więcej, to... za każdym razem czuję się jakbym dostała pałą w łeb.
 
reklama
@Kordosia współczuję Wam. Teściu młody facet. Jeszcze mógł pokorzystać z życia. Ja w ogóle jestem w szoku o już zaczyna się zawijać moje pokolenie na tamten świat. Straszne to jest, że nie wiemy jak mało czasu nam zostało. Nam i naszym bliskim. Ja jakoś nie mogę się pogodzić z upływem czasu. Absolutnie nie czuję się na moje 35 lat. W mojej głowie żyję w przekonaniu, że mam 27-28 max. I jak są sytuacje kiedy się okazuje, że jednak więcej, to... za każdym razem czuję się jakbym dostała pałą w łeb.

Nieważne ile lat masz, ważne na ile się czujesz :) A tak na serio to jest coś takiego jak wiek biologiczny, czyli nasza kondycja i właśnie samopoczucie i to się liczy a nie metryka ;)
 
Do góry