reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dla wszystkich aniolkowych mam
"Aniołka małego masz mamo w niebie. Choć tęsknię naprawdę mocno do ciebie. Już nigdy wiecej nie będziesz sama. Pamiętam o tobie mamo kochana.
Aniołek mały na chmurce siedzi. Patrzy jak bawią sie inne dzieci. On sam nie pływa nie fruwa nie skacze. Bo tam na dole jego mama płacze.
Mamo juz dobrze nie płacz kochana. Jestem tu blisko naszego pana. On ból twój ukoi a mnie przytuli. Najświętsza mateczka do snu utuli.
Nie pytaj mamo ciagle dlaczego. To tajemnica nawet dla niego. On kocha nas wszystkich ciebie i tatę. I kiedyś też was zaprosi tu do nas na herbatę.
Nie płacz już mamo zostalas wybrana. Na matkę anioła przez naszego pana. On wie co robi choć teraz to boli. Większego nie możesz krzyża nieść on nie pozwoli."
 
reklama
Kordosiu tak bardzo mi przykro z powodu fasolki. Pamiętaj że wszystko dobrze się kończy a jak nie jest dobrze to znaczy że to jeszcze nie koniec. Ściskam mocno.
Za wszystkie dzisiaj wizytujace trzymam kciuki !
 
Dziewczyny, ja też zaciskam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj, czekamy na piękne fotki :)

@Fanka Kadry gratulacje! Super dzidziulek :)

Nam termin wyznaczyl lekarz na 23.02. a wczoraj poinformowałam kierowniczkę i przełożonego w pracy. Niesamowicie pięknie to przyjęli, ze szczerym uśmiechem i gratulacjami. Mówili,że mam patrzeć tylko na siebie i na swój organizm, jak poczuje,że to już czas iść na L4 to mam nie patrzeć na nic. Oni powoli zaczną ściągać ze mnie zadania i przekazywać je innym a mnie wbija bardziej na "quality",czyli ocenę pracy innych, żebym mogła spokojnie mieć nienormowany czas pracy i podłączać się do systemu kiedy mi to pasuje i kiedy będę miała siły w ciągu dnia. Aaa i mam zgodę na pracę zdalna ile tylko będę potrzebowała, więc od dzisiaj pracuje z domu :) w końcu mogę się położyć kiedy tylko poczuje jakiś ucisk w brzuszku :)

P.s. @karolina921 czy lista lutowych mam mogłaby być prywatna? W sumie to tylko dla naszej wiadomości jest.
 
Ostatnia edycja:
@milusia83 - no byłam byłam, zmieniłam na prywatnego lekarza . Trzymam kciuki za dzisiaj sza Twoja wizytę, na pewno będzie dobrze. Ciekawe czy Ci się sprawdzi sen że urodzisz chlopczyka

@sumergosum - lekarka Dubiel, a mogę wiedzieć z której części jesteś? Ja Nowy Dwór

@Baffi26 - piękny wierszyk

@raz_dwa_trzy - fajnie że tak dobrze przyjęli w pracy, tylko pozazdrościć. U mnie to bardziej obraza że jestem na l4 i że w ogóle w ciazy jestem. Co do wątku prywatnego z listą mam jestem za

Wczoraj Dziewczyny wpadłam na fajna stronę i jest fajna tabela z centylami (ale od 11tc) Link do: 12 tydzień ciąży - zmiany w organizmie, proces ciąży, rozwój dziecka

Edit: co byście powiedziały o wątku z wizytą i u lekarza i żebyśmy tam pisały, ale tak krótkie info np. w którym tyg wizyta, jaki duży dzidziuś i tv jak serduszko bije? Bo główne relacje zdajemy tutaj a tam na zasadzie mogłoby być porównania, bo mnie np ciekawi jakie są dzidziusie w poszczególnych miesiącach
 
@Fanka Kadry gratuluję udanej wizyty :) super wieści :) Twoja pesteczka rośnie jak na drożdżach :)
@julia2s , Kochana, mam tak samo. DO wtorku chyba osiwieję. Staram się nie uprawiać czarnowidztwa ale jakoś ciężko.
@Ewela821 , też uwielbiam ogórasy koszone, ale niestety nie mam gdzie przechowywać więc skazana jestem na zakupy na bieżąco, ewentualnie od mamy wezmę czasami :) :)
@milusia83 , rety, jak dobrze Cię rozumiem. Wstaję w nocy po 3-4 czasem 5 razy jak dzisiaj i wczoraj i dzisiaj. Ostatni raz o 4.40 i zero snu do rana...
@sumergosum obyś miała rację moja droga :) Ty już szczęśliwie po :) super :)
@raz_dwa_trzy rewelacyjne wiadomości :) czasem pracodawca potrafi zaskoczyć :) Ja też się stresowałam, a reakcja była bardzo ok.
@Darsi, dzięki za link :) i też jestem za prywatną listą mam
 
Kochane...
miałyście kiedyś "zimno" w nosie?
To chyba "zimno", choć pewności nie mam.
Czy u kogoś z Was ta przypadłość wystąpiła poraz pierwszy w ciaży?
Co na to lekarz?
Obudziłam się, a tu jakby "zimno" w dole nosa :(
 
@Kordosia Twoje wieści mnie powaliły... Mega mi przykro, nie wiem co powiedzieć :( Jestem z Tobą myślami!!! Trzymaj się kochana.

Ja mam wizyty średnio co 3 tyg. Zawsze USG, serduszko. Kolejna w poniedziałek. Nie widzę w tym nic złego i niepokojącego...

Za kolejnym wątkiem jak najbardziej jestem. Lubię "uporządkowane" wpisy. :)
 
Hej,ja po wizycie.moja fasolka dołączyła do swojego dziadka.niestety nie rozwinęła się,brak czynności serca.mam skierowanie do szpitala.chce jednak poczekać aż samo się zacznie bo na USG widać,że zaraz powinno. Trzymam za Was kciuki i za zdrowie waszych skarbów.

Bardzo mi przykro :( trzymaj się cieplutko i trzymam kciuki żeby wszystko się w końcu u Ciebie ułożyło, bo za dużo teraz przeżyłas...
 
@Kordosia jak mi przykro:( Naprawde chociaż Cie nie znam łzy mi się polały po policzkach jak to przeczytałam :( Za dużo nieszczęść na raz... Bardzo CI współczuje ale wierzę, że niedługo zaświeci dla Ciebie słoneczko...
@Ewela821 podziwiam :) Ale masz dziewczyno powera! ;)
@raz_dwa_trzy zazdroszcze dobrego przyjęcia tej wiadomości w pracy, ja się właśnie zbieram żeby to oznajmić... i jakoś sie obawiam reakcji szefostwa bo wiem, że zanim odejdę na l4 będą musieli kogoś znaleść na moje zastępstwo...
Ja mam kolejną wizytę we wtorek popołudniu, mam nadzieję że wszystko będzie okej i będę mogła ustalać badania prenatalne... Dziś zaczynam 11 tydzien :)
 
reklama
@skowronki Ty miałaś termin na 25.02. dobrze pamiętam?

Dziewczyny,która z Was polecała mi angelsounds ? Mój powinien być dzisiaj w paczkomatem, mam kilka pytań do użytkowania.
 
Do góry