reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
U mnie +1 i zaraz znowu wraca do poprzedniej wagi. Dziś akurat rano było +1

Jestem właśnie po wizycie. Wszystko super, mam pozwolenie na szaleństwa podczas sobotniego wesela kuzynowstwa. :)

Zobacz załącznik 883035

CRL 4.46 cm
Wg OM: 11 + 3
Wg USG: 11 + 2
Serducho: 160

Termin OM: 15.02.2019
Termin USG: 16.02.2019

Widać jak Maleństwo się rusza na USG, meeega aktywne. :)
Teraz czekam na prenatalne 9 sierpnia. A kolejna "ciążowa" wizyta u mojego ginekologa 20 sierpnia.

P.S. @Darsi dodałam też w wątku o wizytach... Małe tam zainteresowanie, a szkoda :(
Super dzidziuś! Ja też 9 sierpnia prenatalne to mam nadzieję,ze razem będziemy skakać z radości po wizytach :)
Ja też dziś po wizycie [emoji4]
Maluszek coraz większy, już prawie ma 5 cm, serduszko bije 164x [emoji4]
Prenatalne już napewno 10 sierpnia, na 10:00 [emoji4]
Te upały mnie dobijają..w domu 28 stopni, co chwila mroczki przed oczami, wychodze tylko z psem i zaraz mi słabo i kręci się w głowie.. Zobacz załącznik 883054
Śliczny dzidziuś :) mnie też upały wykanczaja i też mi się czasem kręci w głowie :/
@anna26, @Katrina1993 super, że wszystko jest ok! Śliczne te wasze maluszki [emoji4]
Nas wykończy upał za to. Zemdlałam odgrzewając mężowi obiad. Potłukłam głowę i spadł mi garnek z sosem, nie wiem jak to się stało, ale miałam kupę szczęścia bo tylko trochę poparzyło mi nogę, a nie mnie całą. Narazie leżę, mąż kazał dużo pić. Zabrał dzieciaki i pojechali szukać wiatraków.
Oj bidulka dobrze,ze nic poważnego się nie stało. Ja jak wstaje z pozycji leżącej to momentalnie zawrót głowy przez chwilkę...
 
reklama
Ale piękne bąbelki :) Karola dobrze,że nic gorszego się nie stało.. @Fanka Kadry mam podobnie, wystarczy,że za szybko wstanę i już zawrót/
A dziewczyny założyłam nowy wątek, zachciankowy nasz taki :phttps://www.babyboom.pl/forum/temat/kulinarne-zachcianki-przepisy.93535/
Wiec widzę, że nie jestem jedyna z tymi zawrotami głowy.
Co wstanę z pozycji leżącej szybciej to mam problem. Upały tez mnie męczą (a zawsze byłam wielbicielką upałów;) tak poza tym nadal męczą mnie codziennie okropne mdłości, myślałam, że skończy się na 12 tygodniu, minął 13, a tu nadal...
Ale czego się nie przetrzyma dla maluszka:)
 
@anaa26 - śliczny dzidzius super że wszystko jest ok. Widziałam że wpisała - brawo Ty ;) może inne Dziewczyny pójdą za Twoim przykładem ;)

@Katrina1993 - o ja cię, ale widać dzidziolek - jakie słodkie stopki ;) cieszę się z dobrych wiesci

@karolina921 - o matko, dobrze że to wszystko tylko tak się skończyło. Ale nie dziwie się te upaly są straszne. Ja w domu mam ponad 30st ;( i też czasem jak wstaje to mroczki. Uważaj na siebie i dużo zmineralizowanej wody pij.

@gaya11 - dzięki za pyszny wątek ;)

@julia2s - zazdroszcze też już z niecierpliwością czekam na te pukniecia :) to życzę Ci by były coraz częstsze i mocniejsze ;)

Co do wagi to u mnie na ubiegły piątek było "- 3 kg :D"
 
U mnie +1 i zaraz znowu wraca do poprzedniej wagi. Dziś akurat rano było +1

Jestem właśnie po wizycie. Wszystko super, mam pozwolenie na szaleństwa podczas sobotniego wesela kuzynowstwa. :)

Zobacz załącznik 883035

CRL 4.46 cm
Wg OM: 11 + 3
Wg USG: 11 + 2
Serducho: 160

Termin OM: 15.02.2019
Termin USG: 16.02.2019

Widać jak Maleństwo się rusza na USG, meeega aktywne. :)
Teraz czekam na prenatalne 9 sierpnia. A kolejna "ciążowa" wizyta u mojego ginekologa 20 sierpnia.

P.S. @Darsi dodałam też w wątku o wizytach... Małe tam zainteresowanie, a szkoda :(

Super [emoji846] gratuluje wizyty [emoji846] jaki duży dzidziol już [emoji846][emoji846]
Ja jutro wizytuje i od razu mam prenatalne u mojego lekarza prowadzącego wiec stres jest
 
Ja też dziś po wizycie [emoji4]
Maluszek coraz większy, już prawie ma 5 cm, serduszko bije 164x [emoji4]
Prenatalne już napewno 10 sierpnia, na 10:00 [emoji4]
Te upały mnie dobijają..w domu 28 stopni, co chwila mroczki przed oczami, wychodze tylko z psem i zaraz mi słabo i kręci się w głowie.. Zobacz załącznik 883054

O jaki mały super ludzik [emoji846] gratulacje [emoji846]
Mnie tez te upały męczą. Dziś po pracy zasnęłam po 19, teraz prawie 23 i pewnie bezsenna noc się szykuje
 
@anna26, @Katrina1993 super, że wszystko jest ok! Śliczne te wasze maluszki [emoji4]
Nas wykończy upał za to. Zemdlałam odgrzewając mężowi obiad. Potłukłam głowę i spadł mi garnek z sosem, nie wiem jak to się stało, ale miałam kupę szczęścia bo tylko trochę poparzyło mi nogę, a nie mnie całą. Narazie leżę, mąż kazał dużo pić. Zabrał dzieciaki i pojechali szukać wiatraków.

O rany. [emoji853] jak się czujesz teraz? Nie potłukła s mocno głowy?
 
reklama
Upały wykańczają chyba każdego...
Ja dziś robiłam tylko sos do spaghetti i miałam dosyć, czułam się jakbym miała zemdleć :(
Samopoczucie jak najbardziej ok, szczególnych objawów ciąży nie mam... Tylko właśnie słabo, duszno, gorąco, ciemno, kręci sie w głowie i boli głowa w takie gorączki... A do tego tak mało pije wody, prawie nic :(
 
Do góry