reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
A dziewczyny, jak dołączę na fB do tej grupy to będzie się ona wyświetlała dla wszystkich na moim profilu? Tzn. posty to wiadomo,nie, ale czy będzie widać,że do takiej grupy należę?

Widzę,że dużo nas na 13.08. z wizytami :) będzie się działo. :)

Ja zapisałam się na USG jutro w ramach mojego ubezpieczenia Allianz, to ginekolog,którą znam, do której kiedyś chodziłam i teraz nie wiem czy iść.. wizyta darmowa, ale nie wiem czy to już nie jest moja nadgorliwość, jak myślicie?
 
reklama
A dziewczyny, jak dołączę na fB do tej grupy to będzie się ona wyświetlała dla wszystkich na moim profilu? Tzn. posty to wiadomo,nie, ale czy będzie widać,że do takiej grupy należę?

Widzę,że dużo nas na 13.08. z wizytami :) będzie się działo. :)

Ja zapisałam się na USG jutro w ramach mojego ubezpieczenia Allianz, to ginekolog,którą znam, do której kiedyś chodziłam i teraz nie wiem czy iść.. wizyta darmowa, ale nie wiem czy to już nie jest moja nadgorliwość, jak myślicie?

Ja bym poszła :D mam koleżankę cosprzedawala aparaty usg i co miała okazje to robiła :D
 
A dziewczyny, jak dołączę na fB do tej grupy to będzie się ona wyświetlała dla wszystkich na moim profilu? Tzn. posty to wiadomo,nie, ale czy będzie widać,że do takiej grupy należę?

Widzę,że dużo nas na 13.08. z wizytami :) będzie się działo. :)

Ja zapisałam się na USG jutro w ramach mojego ubezpieczenia Allianz, to ginekolog,którą znam, do której kiedyś chodziłam i teraz nie wiem czy iść.. wizyta darmowa, ale nie wiem czy to już nie jest moja nadgorliwość, jak myślicie?
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, też mnie to zastanawia. Myślę, że nie powinna się wyświetlać skoro grupa jest zamknięta, wyświetlać powinny się tylko grupy publiczne.
 
A dziewczyny, jak dołączę na fB do tej grupy to będzie się ona wyświetlała dla wszystkich na moim profilu? Tzn. posty to wiadomo,nie, ale czy będzie widać,że do takiej grupy należę?

Widzę,że dużo nas na 13.08. z wizytami :) będzie się działo. :)

Ja zapisałam się na USG jutro w ramach mojego ubezpieczenia Allianz, to ginekolog,którą znam, do której kiedyś chodziłam i teraz nie wiem czy iść.. wizyta darmowa, ale nie wiem czy to już nie jest moja nadgorliwość, jak myślicie?
Ja też bym poszła, ba pobiegłabym nawet :)
 
@paulina_90 - wyniki ok :) co do niedomykalnosci to mój Mały ma, do kardiologia trzeba chodzić na kontrolę i sprawdzać. Jeśli jest mała niedomykalnosc to nic się nie robi. Moj Tesciu po 60 latach dowiedział się że ma niedomykalnosc więc jak widać można żyć i o tym nie wiedzieć. Więc dopoki się nie powiększa to jest ok.

Darsi, wrócę jeszcze do tego tematu. Czy u Twojego dziecka niedomykalność została wykryta podczas usg? Czy zmalała trochę do końca ciąży? I czy było to wskazanie do cc?
 
@ForgetMeeNot z opóźnieniem ale szczere gratulacje wyników genetycznego!! Śledziłam od Wtorku i czekałam na Twój wpis! Jak sie czujesz? Ja przy pierwszym tez czułam, se będzie chłopak i sie nie zawiodłam. A w tej ciąży nie miałam żadnego przeczucia, wyglądam niemal tak samo tylko mdłości miałam i będzie dziewczynka :)

@Megi86 Kochana kiedy Ty wizytujesz?! Dali Ci w końcu te wyniki czy trzeba do Pentagonu z Tobą podjechać? [emoji23][emoji8]

Caitlyn gratulacje genetycznego :) coś nie widzę Twojego Bobo bo zdjęcie mi zniknęło :(

@karolina921 ja też sie czuje nie za ciekawie :( jeszcze jak jesteśmy nad jeziorem to jest znośnie, a tak to ciagle czuje sie spocona i oddech mi sie spłyca :( nie przejmuj sie śmieciowym jedzeniem, przez pare dni kogo nie zabije. A jak sypiasz?

@Semifreddo Kochana udanego urlopu, ślubu i samych cudowności na nowej drodze życia [emoji8][emoji574]️

@raz_dwa_trzy możesz pisać na FB spokojnie to grupa zamknięta? Pamietam ze Ty masz dzisiaj wizytę? Coś mi przemknęło o słabym samopoczuciu na początku tygodnia, lepiej teraz??

Co do FB to ja zamierzam pisać tutaj a tam wstawiać zdjęcia. Narazie wolałabym tez zamknięty tu u Nas nas BB bo jednak, nie chce abyśmy wszystkie zniknęły na FB...

Dziewczyny jak sobie radzić z tym upałem, wczoraj dziecko mi półtorej godziny zasypialo bo choć okna otwarte to taki zaduch ze byliśmy mokrzy [emoji30] u mnie dziś równo 14 tydzień wiec zaczyna lecieć 15 jak to kiedy to?!?!

Miłego dnia dziewuszki, my sie szykujemy do Ostródy na weekend...
 
Emilia to wstawiam jeszcze raz :)

20180801_215539-800x612.jpg
 

Załączniki

  • 20180801_215539-800x612.jpg
    20180801_215539-800x612.jpg
    76,3 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Do góry