reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Dziewczyny zazdroszczę remontów :) u nas niestety Maleństwo będzie z nami, a dopiero jak gdzieś skończy roczek to pójdzie do pokoiku Małego.

@Ninka86 - co tam u Ciebie? dawno się nie odzywałaś.

Kochane, dzisiaj idzie lista do adminki i prośba o zamknięcie wątków, także mam nadzieje, że niebawem ruszymy :D
 
Dziewczyny zazdroszczę remontów :) u nas niestety Maleństwo będzie z nami, a dopiero jak gdzieś skończy roczek to pójdzie do pokoiku Małego.

@Ninka86 - co tam u Ciebie? dawno się nie odzywałaś.

Kochane, dzisiaj idzie lista do adminki i prośba o zamknięcie wątków, także mam nadzieje, że niebawem ruszymy :D
To zupełnie jak u mnie warunków nie mamy na drugie dziecko. Natalki pokój ma 3 na 3 no i 10 lat różnicy więc dziecko będzie musiało pomeczyc się z nami .. Ciesze się że z mamą ok
 
Karolina, a nie miałaś Pappa w pakiecie z Medicover? Bo ja dostałam skierowanie od nich i robię za darmo :-)
Niestety z tego co mi wiadomo to nie. Te najważniejsze usg też u nich tylko odpłatnie mogę robić z rabatem co prawda ale znów u nas w tym szpitalu nikt nie ma uprawnień odpowiednich więc na własną rękę robiłam. Ale to i tak sporo zaoszczędzę na badaniach i samym prowadzeniu ciąży więc na te usg machnęłam ręką.

@Katrina1993 my też musimy urządzić pokój okruchowi. Ale nam tak naprawdę zostalo umeblować go bo w pierwszym zamyśle miał być sypialnią dla gości i tylko łóżko tam stoi [emoji6] powodzenia i trzymam kciuki za wizytę!

@Juti777 tak, myślę że ogarnę za tydzień te krzywą cukrową. A z tym usg to jeszcze zobaczę nie chce za często go robić jak nie ma potrzeby. Ale kolejne będę miała pewnie dopiero połówkowe no chyba, że lekarka to łożysko będzie chciała częściej kontrolować
 
@karolina921 gratuluję wizyty super wyniki :)
Krzywa cukrowa może zrób dla własnego spokoju. Choć jest jeszcze coś takiego jak błąd pomiaru. Mnie dzisiaj lekarz powiedział że mogę urodzić tydzień wcześniej a jeszcze miesiąc temu inaczej mu wychodziło.
Super że będzie synek i że Twój mąż tak się cieszy :)
@raz_dwa_trzy
postaraj się nie stresować na następnej wizycie i zobaczysz jakie Maluszek będzie miał tętno ;)
@Łucja_ jak tam wizyta? ;)
@Darsi bardzo się cieszę że operacja się udała :)
@Oleczka331 ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do tej przychodni w której chcesz zrobić badanie i zapytała czy jeszcze możesz zrobić badanie, tam gdzie ja byłam można do 13+6 tc. ;) Cena chyba za usg z testem pappa?
Ja też mieszkam w Niemczech i tutaj robią prenatalne, może akirat Twój lekarz nie ma takiego sprzętu?
@Katrina1993 powodzenia w remoncie pokoiku. Zdaj relacje z wizyty w piątek.
 
Niestety z tego co mi wiadomo to nie. Te najważniejsze usg też u nich tylko odpłatnie mogę robić z rabatem co prawda ale znów u nas w tym szpitalu nikt nie ma uprawnień odpowiednich więc na własną rękę robiłam. Ale to i tak sporo zaoszczędzę na badaniach i samym prowadzeniu ciąży więc na te usg machnęłam ręką.

@Katrina1993 my też musimy urządzić pokój okruchowi. Ale nam tak naprawdę zostalo umeblować go bo w pierwszym zamyśle miał być sypialnią dla gości i tylko łóżko tam stoi [emoji6] powodzenia i trzymam kciuki za wizytę!

@Juti777 tak, myślę że ogarnę za tydzień te krzywą cukrową. A z tym usg to jeszcze zobaczę nie chce za często go robić jak nie ma potrzeby. Ale kolejne będę miała pewnie dopiero połówkowe no chyba, że lekarka to łożysko będzie chciała częściej kontrolować
My bedziemy meblowac mysle na przelomie pazdziernika i listopada, bo w grudniu swieta itp, a w styczniu moze byc juz za pozno jak sie Maluszek pospieszy [emoji4]
 
Dziewczyny zazdroszczę remontów :) u nas niestety Maleństwo będzie z nami, a dopiero jak gdzieś skończy roczek to pójdzie do pokoiku Małego.

@Ninka86 - co tam u Ciebie? dawno się nie odzywałaś.

Kochane, dzisiaj idzie lista do adminki i prośba o zamknięcie wątków, także mam nadzieje, że niebawem ruszymy :D
Dziękuję za pamięć. Wczoraj o 4:30 zajechaliśmy do domku, 9 godzinna podróż była męcząca ale na szczęście jesteśmy. Powoli muszę ogarniać całą resztę, do tego sterta prania :rolleyes2:
Ze samopoczuciem u mnie bardzo dobrze, nie odczuwam że jestem w ciąży :laugh2: w Polsce byłam na badaniach prenatalnych i wszystko jest ok. dzidziuś jest o 4 dni starsze niż wychodzi z OM... przepływy i serduszko też dobrze. Wszystko na swoim miejscu nóżki, rączki, nosek, usteczka :) jestem taka happy :):D
IMG-20180801-WA0000.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20180801-WA0000.jpeg
    IMG-20180801-WA0000.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 148
reklama
A u mnie na wizycie dzisiaj wszystko ok.
Maluch ma 7.18 cm.
Mocz i badania krwi w normie ale schudłam 1 kg.
Lekarz powiedział że płeć będzie mógł określić jako pewnik dopiero za 10 tyg. [emoji79]
Dodał że mam być cierpliwa.
No i powiedział że mogę urodzić tydzień wcześniej bo dziecko jest większe.
Następna wizyta za miesiąc. ;)
1533582884943.jpg
 

Załączniki

  • 1533582884943.jpg
    1533582884943.jpg
    82,3 KB · Wyświetleń: 351
Do góry