reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja juz po usg nt. Wszystko wygląda ok. Przezierność 1,7, kość nosowa jest. Serce 164 /min. Ma 6,5 cm. :-) Płeć niewidoczna. Teraz czekamy tydzień na wyniki krwi.
IMG_20180808_202732.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180808_202732.jpg
    IMG_20180808_202732.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 245
reklama
Boziutku mój lekarz dokładnie nie mówi jaka pepowina. Sprawdza przepływy i mówi, że ok wiec ja nie dopytuje. Chyba im mniej jestem świadoma tych wszystkich niebezpieczeństw tym lepiej.. stąd też moje rzadkie udzielanie się. Dziewczyny ja raczej w ogóle zrezygnuje z udzielania się. Chciałabym tym razem spróbować ciążę przeżyć spokojnie i bez niepotrzebnych stresów (a jestem podatna).
Życzę wszystkim cudownego i spokojnego czasu
Wszystkiego dobrego dla Was :) @Buka83 tak samo Tobie też życzę spokojnych pozostałych tygodni [emoji8]

@Justyna_maj2017 zazdroszczę widoków :) miłego urlopowania!!
 
reklama
@raz_dwa_trzy - to Angel sound czy jakoś tak :p

@Fanka Kadry - ojej współczuję Kochana :( 3mam kciuki za wizytę i odpoczywaj ile możesz może w końcu zniknie ten krwiak. Ale najważniejsze że z dzidziusie ok :)

@monique92 - ja już dawno używam i jestem zadowolona bo cudownie nawilża i ma piękny zapach ;}

@sumergosum - dziękuję że pytasz, lekarz powiedział że teraz na wynik 2 miesiące bo są wakacje. Mami jeszcze w szpitalu i najprawdopodobniej jutro wyjdzie a najpóźniej w pt. Ale ogólnie jest ok :)

@Juti777 - . jaki słodki dzidziuś ;) cieszę się że wszystko w porządku ;)

Boże Dziewczyny ale Wy piszecie :D czasem trudno za Wami nadążyć :p
 
Do góry