reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dzień dobry mamuśki ale skrobiecie a ja narazie nie kumam tego wszystkiego. Zacznę alizowac jak sama będę po prenetalnych. Dzisiaj ochlodzenie I w końcu jest czym oddychać. A ja nadal miewam ogromne mdlosci i zero kondycji a ponoć to złoty czasu ciąży.. Chyba nie u mnie . Miłego dnia
 
reklama
Hej kobietki,
znowu upał, ale na szczęście dziś po południu jadę z mężem na rocznicowy wyjazd do MAnor Hotel i SPA, jestem przeszczęśliwa, w końcu bez dzieci, co prawda to tylko weekend, ale odpocznę, nawet się zastanawiam czy jakiejś książki nie wziąć, bo będzie CISZA, której tak ostatnio mi brakuje hehhee.

DArsi lepiej jak na spokojnie wszystko posprawdzają.....

Karolina921 najważniejsze walczyc o swoje i nie dać się, nieraz na porodówce widzą młodą mamę i od razu stają się ważne...Ja też z tych, co nie lubią nalotów, najpierw czas dla mnie i mojego męża i dzieci, potem reszta świata:D no chyba, że siostra:D


Ninka86 spokojnie to nie fabryka, wpadaj kiedy możesz

Fanka Kadry fantastyczne wieści, rosną te nasze małe dzidziulki. Jeżeli to nub na usg, to faktycznie leży:) u mnie też mała psiocha:D więc super


Megi86 pięknie widoki, piękna pogoda:)

Mamamaluszka miłego urlopu


Justyna5789 gratulacje

Caitlyn dlatego zapowiedz od razu, tak jak ja, że zapraszam po 3 tygodniach najwcześniej:D:D:D hihihi

Aga24073 położne kurcze powinny wspierać, a nie gestapo hehehe:D:D:D

GAya11 zatem trzymam kciuki za ponibedziałek hihihih

RAz dwa Trzy kurcze ja ostatnio wpierdzielam różne sery, nawet nie patrzę:D:D:D, trochę nieodpowiedzialnie, ale zapomniałam się


Wiola u nas jeszcze piekło hehehe
 
Hej laski. U nas dzisiaj upał, ciąg dalszy, ale zapowiadają jakieś burze popołudniu. My dzisiaj jak mój wróci z pracy jedziemy na weekend do moich rodziców.
@Megi86, cudne widoki. Jaki spokoj z tych zdjęć emanuje. Idealne miejsce na relaks.
@milusia83, w takim razie życzę udanego weekendu [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846] korzystaj z tej chwili [emoji846] No i wszystkiego naj z okazji rocznicy. Samych wspaniałości [emoji5]

@Katrina1993, kciuki są [emoji846]

Odnośnie nalotów, to ja nie wyobrażam sobie niezapowiedzianych i sama nigdy tak w stosunku do kogoś nie robie. I na początku będę chciała się nacieszyć maluchem sama z A., zeby się lepiej poznać i nauczyć siebie nawzajem [emoji846]
 
Dziewczyny, czy macie na wynikach z usg nt podany wymiar dwuciemieniowy? Dopiero dziś dopatrzyłam się, że u mojej dzidzi jest on poza skalą (poniżej). Lekarz nic mi na ten temat nie powiedział, ja upojona tym, że przezierność ok i kość nosowa jest nie ogarnęłam. I cholera teraz się martwię....
U mnie BPD 23,1mm, ale żadnej skali nie mam. Nie martw się skoro lekarz nic nie mówił to na pewno jest ok!
Hej dziewczyny :-)
U mnie dzis w koncu chlodniej, duzo chmur, fajny wiaterek ale nie pada, idealna pogoda :-)

A ja na 10:00 USG prenatalne, trzymajcie kciuki [emoji1]
Trzymam kciuki mocno :)

@mamuniamaluszka2019 udanego urlopu!
@millusia83 udanego wypadu! :)
 
Ostatnia edycja:
Katrina kciukaski już po ?

Karolina921 Forget Me Not dzięki kobietki.
Jeszcze teraz w tym skwarze robię bezę z owocami :D na szczęście już w piekarniku:D
 
reklama
Do góry