reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Witam wszystkich!! Mnie znowu nie było pare dni, bo wróciliśmy do domu po urlopie i musiałam dojść do ładu ze wszystkim ;) dzisiaj do pracy po dwóch tygodniach urlopu i tak mi się cholera nie chce, ze najchętniej wróciłabym pod kołdrę...

@Megi86 co cholera my byśmy tu bez Ciebie zrobiły?!? Jak zmniejszyć nam spadłaś ;) ale poza tym całym doradzaniem może napiszesz co u Was?

@pszczolka81 możesz być z siebie dumna!!! To cudowne ze chcesz dalej karmić i popieram to w 200%, ja sama karmiłam 22 m-ce ale miałam wtedy ciąże zagrożona i przestałam bo lekarz mi kazał (który defacto za karmieniem długim nie jest) :( żałuje teraz bo poroniłam i tak, a do karmienia już nie wróciłam...

@ForgetMeeNot ja tez lubię odpocząć od internetu ;) dobrze mi to robi szczególnie w weekendy. Jak tam niechodzenie do pracy? Odpoczywasz? Czytasz coś fajnego?

@julia2s jej a ja myślałam ze miałam w poprzedniej ciąży wysokie bo pod koniec było czasem ze 110, zapytaj w szpitalu może coś doradzą bo naprawdę musi Ci być z tym cieżko.

Wszystkim dzisiaj wizytującym życzę powodzenia!!!! Wiem dziewczyny ze sie stresujecie i rozumiem w 100%, ale silnie wierze ze wszystkie nasze Lutowe Maluchy są zdrowe jak dzwony!!
 
Witam wszystkich!! Mnie znowu nie było pare dni, bo wróciliśmy do domu po urlopie i musiałam dojść do ładu ze wszystkim ;) dzisiaj do pracy po dwóch tygodniach urlopu i tak mi się cholera nie chce, ze najchętniej wróciłabym pod kołdrę...

@Megi86 co cholera my byśmy tu bez Ciebie zrobiły?!? Jak zmniejszyć nam spadłaś ;) ale poza tym całym doradzaniem może napiszesz co u Was?

@pszczolka81 możesz być z siebie dumna!!! To cudowne ze chcesz dalej karmić i popieram to w 200%, ja sama karmiłam 22 m-ce ale miałam wtedy ciąże zagrożona i przestałam bo lekarz mi kazał (który defacto za karmieniem długim nie jest) :( żałuje teraz bo poroniłam i tak, a do karmienia już nie wróciłam...

@ForgetMeeNot ja tez lubię odpocząć od internetu ;) dobrze mi to robi szczególnie w weekendy. Jak tam niechodzenie do pracy? Odpoczywasz? Czytasz coś fajnego?

@julia2s jej a ja myślałam ze miałam w poprzedniej ciąży wysokie bo pod koniec było czasem ze 110, zapytaj w szpitalu może coś doradzą bo naprawdę musi Ci być z tym cieżko.

Wszystkim dzisiaj wizytującym życzę powodzenia!!!! Wiem dziewczyny ze sie stresujecie i rozumiem w 100%, ale silnie wierze ze wszystkie nasze Lutowe Maluchy są zdrowe jak dzwony!!
Ja to w szoku jestem jak mi położna w prywatnym gabinecie powiedziała że mam już odstawić córkę bo to już sama woda leci hehe i dziecko w brzuchu nie bedzie roslo . Kurcze babka ok 50 a szkoda gadac .Odpowiedziałam jej tylko żeby się może wdrożyła w temat dlugiego karmienia piersią i w kolejnych ciazach i jako polozna przestala gadac glupoty :p jej mina byla bezcenna. Jestem po konizacji szyjki macicy w poprzedniej ciazy mialam od 28tc pessar do 38tc a urodzilam po zdjeciu go w 41tc przez cc. Ile bede mogła tyle bede karmić. Chyba że dostanę zalecenia że z szyjka coś nie tak to wtedy bede zmuszona kończyć. :)
 
Ostatnio na wizycie miałam 138/85 i puls 80 i nic mi nie mówił gin że coś nie hallo jest .... też się stresowalam :p
Pszczolka - masz wyniki podobne do moich - ja puls 75-80, maluch w przedziale 140-150. Żaden z lekarzy nie widział problemu, ale będę zwracać na to uwagę. Najwyraźniej może to być powiązane. Przed ciążą mój puls to 60 parę. :) Serce bije równo i to jest ważne.
 
reklama
Ja mam już ustalony termin połówkowych na wrzesień. Może w końcu poznam płeć. Dziewczynom, które mają dziś wizyty życzę dużo pozytywnych emocji. Miło się podgląda jak maluch coś po swojemu ogarnia, łapie, sprawdza, wierci się. :)
 
Do góry