reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Megi86 o to może być różnie, ale ja też mam niedomogę fazy lutealnej i czasem nawet okres musze wywoływać tabletkami, ale z końskich dawek luteiny, lutinusa i duphastonu dało się u mnie zejść po IVF. Ale każdy organizm inny. Najważniejsze, że maluch ma się dobrze. Oby szybko Cię wypuścili :)

@Emilia S wszystko ok tylko czasu mało. Powoli do urlopu się szykujemy ;) a ty jak się czujesz?

@gaya11 czterech chłopaków wow! Fajna sprawa mieć taką męską ekipę [emoji39]

Miłego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny :) wczoraj już byłam tak rozemocjonowana ,że nic nie pisałam, późno też wróciliśmy z tych prenatalnych,bo ok. 22. Ale ogólnie wszystko książkowo, wyniki bardzo dobre :) jedynie to to tętno,o którym pisałam. Wczoraj było 175 w 12t5d , lekarz mówi,że to kwestia 3-4 uderzeń za dużo,żeby się tym nie przejmować,ale będziemy obserwować i w połówkowych będzie więcej wiadomo na temat serduszka :) ogólnie jestem szczęśliwa, dużo stresu ze mnie zeszło. No i.... Moja intuicja mnie chyba zawiodła [emoji28] pan doktor powiedział,że nasze dziecko jest prawdopodobnie chłopcem :) pokazał nawet ten wyrostek stojący :) ale jednocześnie powiedział,że na piśmie da mi to na połówkowych, po czym dodał,że "jednak od 2001 roku się nie pomyliłem co do płci" [emoji16] więc szykujemy się na chłopca [emoji170][emoji170][emoji170]
IMG_20180814_101337.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180814_101337.jpg
    IMG_20180814_101337.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 333
@Fanka Kadry tak, od początku czułam,że dziewczynka [emoji4] na twarzy wysypało mi pełno pryszczy, na piersiach to samo, no wyglądam źle. [emoji16] Więc wczoraj byłam zaskoczona :)
Jak tam u Ciebie? Krwawienia ustały? Dzisiaj wizyta?
 
@Fanka Kadry tak, od początku czułam,że dziewczynka [emoji4] na twarzy wysypało mi pełno pryszczy, na piersiach to samo, no wyglądam źle. [emoji16] Więc wczoraj byłam zaskoczona :)
Jak tam u Ciebie? Krwawienia ustały? Dzisiaj wizyta?
Ja przekonana,ze chłopczyk, bo u mnie na twarzy zero pryszcza, apetyt na słodkie odszedł i wogole takie wewnętrzne przeczucie miałam. A tu dziewczynka więc stwierdzam, ze nie ma żadnej reguły :) Dzięki Bogu od wyjścia ze szpitala nie mam nawet plamien, nic, zero. A wizyta w czwartek, zapytam mojej czy widzi tam dziewczynke :)
 
Cześć dziewczyny :) wczoraj już byłam tak rozemocjonowana ,że nic nie pisałam, późno też wróciliśmy z tych prenatalnych,bo ok. 22. Ale ogólnie wszystko książkowo, wyniki bardzo dobre :) jedynie to to tętno,o którym pisałam. Wczoraj było 175 w 12t5d , lekarz mówi,że to kwestia 3-4 uderzeń za dużo,żeby się tym nie przejmować,ale będziemy obserwować i w połówkowych będzie więcej wiadomo na temat serduszka :) ogólnie jestem szczęśliwa, dużo stresu ze mnie zeszło. No i.... Moja intuicja mnie chyba zawiodła [emoji28] pan doktor powiedział,że nasze dziecko jest prawdopodobnie chłopcem :) pokazał nawet ten wyrostek stojący :) ale jednocześnie powiedział,że na piśmie da mi to na połówkowych, po czym dodał,że "jednak od 2001 roku się nie pomyliłem co do płci" [emoji16] więc szykujemy się na chłopca [emoji170][emoji170][emoji170]Zobacz załącznik 888074
Jak super, że wszystko ok :) u mnie tętno maluszka też za wysokie z tego co Megi pisała, ale narazie nikt nie kazał się tym przejmować i lekarz też mówił, że na ocene serducha to przyjdzie jeszcze czas na połówkowym. Ale moje wszysykie dzieciaki miały ciągle wysokie tętno i na szczęście wszystko ok. Gratuluję synka!
 
reklama
@gaya11 o matko 4 chłopak hehe :D To jesteś i będziesz takim rodzynkiem w domu :D

@raz_dwa_trzy gratulacje a jednak chłopczyk :) A serduszko faktycznie najlepiej będzie można ocenić na polowkowych :)

@Fanka Kadry no dokładnie nie da się zaplanować płci to jedna wielka loteria [emoji14]

@Megi86 dobrze że wszystko dobrze z Maluszkiem :)

Mi się wydaje że u nas może być dziewczynka ale nie jestem pewna, fakt ta ciąża jest inna od tamtej ale tak ponoć zawsze jest.
Cera wygląda dobrze ale ogólnie ja się sobie jakoś nie podobam... apetyt na słodkie miałam zawsze jedyne co nowe to to że w ogóle nie mam ochoty na mięso.
No i jestem strasznie humorzasta. :(
No ciekawa jestem co tam się kluje.

A dzisiaj byłam z moim synkiem na szczepieniu i nawet nie zaplakal, taki dzielny chłopczyk. [emoji7]
Za to ostatnie 2 noce to koszmar, idą mu gorne zęby i ciągle poplakuje i muszę go trzymać przy cycu. [emoji24]
 
Do góry