reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
Ja regularnie czuję kopniaczki w pracy, bo siedzę przed komputerem :) na razie to takie przyjemne uczucie :D
Mam identycznie! Również czuje ruchy właściwe tylko w pracy, gdy siedzę przed komputerem! Może dlatego, że w domu w ciągłym biegu, podobnie jak ilona2701. W pracy mam ostatnio spokój, więc mogę wsłuchać się w swoje ciało.
 
A ja czekam z utęsknieniem na takie ruchy, ze będę miała pewność, ze to to [emoji846] teraz czasem mi się wydaje, ze to malutka jak mnie coś łaskocze od środka [emoji846]
 
hej, chciałabym was zapytać, jaka waszym zdaniem jest optymalna ilość ubranek, które powinno się kupić dla dziecka ? :)
Teb pierwszy rozmiar 54, to dosłownie po kilka sztuk body, półśpiochy, śpiochy czy pajacyki. Kolejny 62 to tak po 2 zmiany na każdy dzień tygodnia. Do tego dojdą wierzchnie, plus to co dostaniesz w prezencie i będzie aż za dużo. ;-)
 
reklama
hej, chciałabym was zapytać, jaka waszym zdaniem jest optymalna ilość ubranek, które powinno się kupić dla dziecka ? :)
W zasadzie to trudne pytanie. Na pewno jw., czyli rozmiaru 56 nie za dużo. Rozmiaru 68 też na starcie nie polecam kupować, bo raz: nie wiadomo, jak długie urośnie Ci bobo, dwa: nie wiadomo, czy wiosna będzie ciepła, czy zimna. Ja na samym początku używałam głównie pajacyków (najwygodniejsze są te z zatrzaskami na obu nogawkach) - mało wyjściowe :) ale najłatwiejsze w użyciu. Pod to body, a na wierzch na stópki skarpeteczki. Myślę, że minimum 7 sztuk, max 14. I tak trzeba często prać, bo tu kupka, tam ulanie.
Ale wiesz, trudno jest ograniczyć się do parunastu najpotrzebniejszych rzeczy, bo te ubranka są takie śliczne.
 
Do góry