• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Nie wiadomo, mój lekarz prowadzący mówi, że pęcherz może być wysoko i puścil trochę i się zasklepił. A powiem Ci, że juz nawet był chciała chyba mieć wywoływany bo już 40+2, nic się nie szykuje. A boję się ze mnie do rozwiązania będą trzymać nie wiadomo ile, a to już psychicznie nie dam rady.
To dziwne w sumie, skurczy nie ma... a wzieli Cie juz na oddzial. Zeby nie wywolywali niepotrzebnie [emoji848]

ale wiadomo co to za plyny byly??
 
reklama
Nie wiadomo, mój lekarz prowadzący mówi, że pęcherz może być wysoko i puścil trochę i się zasklepił. A powiem Ci, że juz nawet był chciała chyba mieć wywoływany bo już 40+2, nic się nie szykuje. A boję się ze mnie do rozwiązania będą trzymać nie wiadomo ile, a to już psychicznie nie dam rady.
No wyobrazam sobie. Biedna,
A tu taka nadzieja w nocy.. w sumie to sama nie wiem co bym wolala, z jednej strony lepiej zeby maluszek wyszedl o swoim czasie, a z drugiej wyobrazam sobie ze 40 tydzien ciazy musi byc ciezki. Najgorsze jest to ze jestesmy same na tych oddzialach bez odwiedzin. To jest nieludzkie :(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry