• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie 38+5 i też cisza😭 Też się martwię że Maluszek tak przybierze że skończy się cc. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby urodzić sn bardzo duże dziecko. Czuje że mogło by to nie skończyć się dobrze. Ile razy już miałaś ktg?
No ja też powyżej 3,5kg to już tego nie widzę... KTG dopiero raz miałam, jutro mam drugie ;)
 
Dziewczyny ja juz po wizycie. Jeszcze w nagrodę poszłam po wizycie kupić sobie buty i paczka ;D szyjka mięciutka, krótka i rozwarcie na ponad palec. Odesłana jestem do domu i czekamy na skurcze. ;) chyba ze sie nic nie będzie działo to za tydzień przymusowo na oddzial
Czyli wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku😊 i niedługo dzidziuś będzie na świecie🥰
 
Dziewczyny ja juz po wizycie. Jeszcze w nagrodę poszłam po wizycie kupić sobie buty i paczka ;D szyjka mięciutka, krótka i rozwarcie na ponad palec. Odesłana jestem do domu i czekamy na skurcze. ;) chyba ze sie nic nie będzie działo to za tydzień przymusowo na oddzial
Jak fajnie, że coś się w końcu dzieje, ale ile musiałaś się naczekać! :o
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry