reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja miałam większą rozbieżność 😉 wg miesiączki miał być 8+2, a wg USG wyszło 6+5 🙂 ale zdarzało mi się mieć 40 dniowe cykle, więc mogło się coś poprzesuwać. Lekarz też powiedział że to normalne 🙂
No dokladnie :) chyba jutro pojde na badania 11badan mam do zrobienia ciekawe ile zaplace mam wyniki badan z przed 6lat nawet z ciazy:) ciekawe jakie ceny beda😂
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Chciałam się przywitać 😊 . Termin w om 21.02, na pierwszą wizytę idę w piątek. W domu mamy już 2 latkę i marzyliśmy o kolejnym. Póki co pracuję i jakby wszystko było ok to nie uciekam za szybko na L4, ale nie mówiłam jeszcze o ciąży. Wizytę będę mieć na NFZ, ale liczę że potem uda mi się przepisać do pani doktor, która prowadziła moja pierwszą ciąże w tej samej przychodni, póki co nie było terminów... Tak u nas na NFZ są 3 USG.
To fajnie:)
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj doświadczyłam po raz pierwszy porannych mdłości w pełnym wymiarze 🙈. Wczoraj coś tam mnie trochę mdliło, ale dziś rano zrozumiałam co to znaczy 😅. Otwarcie lodówki i powąchanie zapachów z niej skutkowało szybkim opróżnieniem zawartości żołądka (która była znikoma).

Wy też macie/miałyście takie mdłości? Jak długo trwały? Macie jakieś sposoby żeby trochę to załagodzić?
 
No dokladnie :) chyba jutro pojde na badania 11badan mam do zrobienia ciekawe ile zaplace mam wyniki badan z przed 6lat nawet z ciazy:) ciekawe jakie ceny beda😂
No na pewno dużo wyższe 😂 dobrze, można płacić kartą, bo ja byłam przygotowana na stówkę mniej 😂
Ale wysłałam wyniki na maila do doktora i odpisał że wszystkie są w porządku 🙂 także jestem spokojniejsza 🙂
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj doświadczyłam po raz pierwszy porannych mdłości w pełnym wymiarze 🙈. Wczoraj coś tam mnie trochę mdliło, ale dziś rano zrozumiałam co to znaczy 😅. Otwarcie lodówki i powąchanie zapachów z niej skutkowało szybkim opróżnieniem zawartości żołądka (która była znikoma).

Wy też macie/miałyście takie mdłości? Jak długo trwały? Macie jakieś sposoby żeby trochę to załagodzić?
Ja tak mam... Budzę się rano i juz czuje, że mi niedobrze. Przy myciu zębów mnie ciągnie na wymioty, problem w tym że żołądek pusty, nic nie mogę zjeść do 10, potem jak zjem, za jakieś 10 minut zwymiotuje i juz jest ok 😂 czuje tylko mdłości cały dzień 🙂
 
Właśnie słyszałam o imbirze, ale jak zaczęłam czytać to wyczytałam że imbir może wywołać skurcze i poronienie i się wystraszyłam 🙂
Imbir na mdłości wszystkie położne i ginekolodzy polecają. Żeby wywołał skurcze, to musialabys chyba tonę przejeść 😉

Smużka krwi może być po badaniu, cytologii, stosunku, albo po prostu ciąża wrasta i takie daje efekty. Bynajmniej lepiej tak, że się ta strużka ewakuuje, niż ma się stworzyć krwiak. Może też rozpoczynać się poronienie, ale wtedy to nie strużka przy podcieraniu tylko raczej jakieś plamienie, krwawienie caigłe. Najlepiej sprawdzić w USG jeśli jest to dużo, powtarza się, albo Cię po prostu niepokoi.

Witamy w słoneczną środę :) Od dzisiaj jestem na zwolnieniu i już tęsknię za pracą. Zaraz ruszamy po truskawki i zrobimy trochę słoików dżemu. Mam nadzieję, że moje dziecię nie umyśli sobie pierogów z truskawkami, bo zjadłabym też, ale dzisiaj nie mam weny do klejenia.
Spokojnego dnia, udanych wizyt 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny, trochę Was pod czytywałam i w końcu postanowiłam do Was dołączyć ;)
Mam 30 l ale za m-c będzie już 31 heh jestem z wielkopolski. To już moja 2 ciąża, w domu mam prawie 2 i pół letniego Łobuza, jeśli wszystko będzie dobrze to po raz 2 zostanę lutową mamusią hihi
Termin mam na 10.02., jestem w 8tc3d :)

Do wczoraj miałam małego stresa (druga wizyta u gina) bo na 1 było widać tylko pęcherzyk i nic po za tym ale na szczęście wczoraj było widać zarodek i pikające serducho :D
 
Do góry