reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Edyta tak się bałyśmy i niepotrzebnie 😉 a teraz jeszcze trzeba przetrwać badania prenatalne, wizytę mam już wyznaczoną na początku sierpnia
 
reklama
Edyta tak się bałyśmy i niepotrzebnie 😉 a teraz jeszcze trzeba przetrwać badania prenatalne, wizytę mam już wyznaczoną na początku sierpnia
Ja z tego stresu zapomniałam zapytać ale następna wizytę mam 30 lipca może nie będzie za późno. Podczas badania usg na poczatku nie było widać nawet pęcherzyka i stres pytania -maleństwo schowalo się, ale doktor je wypatrzył i okazało się wszystko ok. 🤰💓
 
Ja jestem od 6 tygodnia na L4 po pierwsze ze miałam ciągle plemienia oraz ze względu na permanentne zmęczenie. Lekarz sam mi zaproponował.
 
Ważne też żeby nosic luźne spodnie. Na to mi zwróciła uwagę lekarka jak miałam krwiaka. Niby oczywiste ale nie zawsze...
No nie wpadłabym na to. Znaczy się staram się nie uciskać brzucha, wiadomo. Ale nie pomyślała bym, że to może mieć aż taki wpływ. Wydawało mi się że raczej tak nas natura skonstruowała, że takie drobnostki nie szkodzą [emoji50]
Byłam dziś na badaniach. Panie nie mogły pobrać krwi. Wbijały się w sumie 5 razy. Ale się udało. :). Dziś mam lepszy dzień. Na razie mniej mdłości. A jak Wasze samopoczucie?
Skąd ja to znam. U mnie zawsze problem z pobraniem krwi. Teraz wybieram się w poniedziałek na badania, wizyta w następną środę :)
Ja też dzisiaj czułam się naprawdę dobrze. Pewnie kwestia tego że było 19 stopni a nie 29 :)
 
Ja z tego stresu zapomniałam zapytać ale następna wizytę mam 30 lipca może nie będzie za późno. Podczas badania usg na poczatku nie było widać nawet pęcherzyka i stres pytania -maleństwo schowalo się, ale doktor je wypatrzył i okazało się wszystko ok. 🤰💓
Ja od razu dostałam skierowanie od swojego dr ,ale na spokojnie mamy czas, bo prenatalne wykonuje się między 11 a 14 tc no i jest refundowane w ramach rządowego projektu. Nie ukrywam, że to też będzie dla mnie stes , bo jeszcze takich badań nie robiłam.
 
reklama
Dziewczyny, te które jesteście juz na zwolnieniu? Czy lekarze bez problemu wystawili Wam L4?
Jeśli bardzo źle się czujesz to lekarz nie powinien robić problemu. U mnie też nie jest za dobrze z tymi mdłościami, zmęczeniem a jak są takie wahania temperatury i ciśnienia to głowa mi pęka.
W piątek znowu powrót upału i ma być burzowo nie wiem czy dam radę w pracy. Jeśli to się nie zmieni to pójdę na L4
 
Do góry