reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja biorę tylko pregne plus. Mój lekarz uważa, że to wystarczy :) kwasu foliowego podobno nie da się przedawkować, także chyba najlepiej zapytać lekarza prowadzącego przy okazji następnej wizyty
Ok dzieki bo kazał mi brać kwas i dostałam od niego próbki Pregny plus więc zgłosiłam.
 
reklama
Dziewczyny może któraś z Was mi podpowie biorę Actifolik i czy jak do tego będę brała Pragnę plus nie będzie za dużo kwasu foliowego?
Ja biorę pregnę i dodatkowo folik. Też miałam podobne rozkminy po ostatniej wizycie u ginekologa ale któraś mi wrzuciła opis, że kwasu foliowego nie przedawkujesz i zostałam przy takim systemie. Zapytam jeszcze za tydzień,bo wreszcie idę do lekarza u którego docelowo chcę prowadzić ciążę :)
 
Czesc dziewczyny, jak samopoczucie? Ja poki co dobrze wszystko tylko cos od rana pobolewa mnie podbrzusze... mam nadzieje ze to tylko w zwiazku z rozciaganiem sie macicy bo fasolka rosnie. Kolejna wizyte mam za tydzien w czwartek wiec jeszcze troche poczekam. Cudnego dnia dla kazdej! 😘
 
Czesc dziewczyny, jak samopoczucie? Ja poki co dobrze wszystko tylko cos od rana pobolewa mnie podbrzusze... mam nadzieje ze to tylko w zwiazku z rozciaganiem sie macicy bo fasolka rosnie. Kolejna wizyte mam za tydzien w czwartek wiec jeszcze troche poczekam. Cudnego dnia dla kazdej! 😘
Ja w pracy mam zgage po rzeczach mlecznych,mdlosci🤢, pobolewa mnie głowa i co chwila 🏃‍♂️siku więc mam wrażenie że to zaraz wszystko minie bo nie wiem jak długo tak dam radę chodzić do pracy. Dobrze że koleżanka na zdalny to okno może być cały czas otwarte.😉
 
Dziewczyny może któraś z Was mi podpowie biorę Actifolik i czy jak do tego będę brała Pragnę plus nie będzie za dużo kwasu foliowego?
Ja też biorę pregne plus i też zostałam tylko przy tym, w pregnie jest normalny kwas i aktywny czyli tak jakby juz podwójna dawka 🙂
 
Czesc dziewczyny, jak samopoczucie? Ja poki co dobrze wszystko tylko cos od rana pobolewa mnie podbrzusze... mam nadzieje ze to tylko w zwiazku z rozciaganiem sie macicy bo fasolka rosnie. Kolejna wizyte mam za tydzien w czwartek wiec jeszcze troche poczekam. Cudnego dnia dla kazdej! 😘

O dziwo od poniedziałku minęły mi mdłości i wymioty, nadal mam mały wstręt do jedzenia ale tak to bardzo dobrze się czuję 😊
Mam tylko nadzieję że nie wrócą bo niestety różnie u mnie było z tymi mdłościami, jak myślałam że mijają to wracały nasilone.
Też tak dziewczyny miałyście z mdłościami ??
 
Dziewczyny ja już po wizycie, byłam 2 poniedziałek, serduszko się rozpedzilo do 120 więc chyba ok 😊tylko bejbi według usg jest młodsze o 3 dni, ja mdłości dalej nie mam ani żadnych innych objawów... Zszywam prenatal uno, podobno też dobry a zazywacie oprócz tego jeszcze jakieś inne witaminy?
 
O dziwo od poniedziałku minęły mi mdłości i wymioty, nadal mam mały wstręt do jedzenia ale tak to bardzo dobrze się czuję 😊
Mam tylko nadzieję że nie wrócą bo niestety różnie u mnie było z tymi mdłościami, jak myślałam że mijają to wracały nasilone.
Też tak dziewczyny miałyście z mdłościami ??
Miałam mdłości właściwie tylko 3-4 tygodnie. Teraz na szczęście już przechodzą :) do tej pory jeszcze ani razu nie wymiotowałam, chociaż kilka razy było blisko. Nie wiem czy to źle, czy dobrze, bo gdzieś w Internecie znalazłam informację, że podobno jeśli kobieta w ciąży wymiotuje jest mniejsze ryzyko poronienia. Słyszałyście coś na ten temat? Poza tym cały czas jestem turbo zmęczona, ale na to chyba nie ma rady :/
 
Dziewczyny ja już po wizycie, byłam 2 poniedziałek, serduszko się rozpedzilo do 120 więc chyba ok 😊tylko bejbi według usg jest młodsze o 3 dni, ja mdłości dalej nie mam ani żadnych innych objawów... Zszywam prenatal uno, podobno też dobry a zazywacie oprócz tego jeszcze jakieś inne witaminy?
Ja zrezygnowałam z brania innych leków. Stosuję się do zaleceń lekarza. Ewentualnie biorę magnez jak łapią mnie skurcze i tyle :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, jak samopoczucie? Ja poki co dobrze wszystko tylko cos od rana pobolewa mnie podbrzusze... mam nadzieje ze to tylko w zwiazku z rozciaganiem sie macicy bo fasolka rosnie. Kolejna wizyte mam za tydzien w czwartek wiec jeszcze troche poczekam. Cudnego dnia dla kazdej! 😘
No ja tez dobrze sie czuje a wizyte mam 16lipca:)
 
Do góry