reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Też jestem z Krakowa a raczej z okolic🙂 ja przechodziłam covid w 5 miesiącu ciąży i tak na prawdę to nie wiem czy miało to jakiś wpływ na dziecko🤷
Ja przechodziłam w ciazy około listopada najprawdopodobniej bez objawowo. Robilam sobie przeciwciala i wyszło, że mam. U nas każdy chorował bez objawow
 
reklama
Dziewczyny po cc - mam krepujace pytanie 😛 wczoraj w czasie kapieli zagladnelam przez lusterko na swoje okolice intymne 😅 mam tam blizne z innego zabiegu, wydawalo mi sie przy myciu ze cos z nia jest nie tak wiec chcialam obejrzec, ii... zauwazylam ze moja pochwa jest tak jakby .. otwarta 🤷‍♀️ Czy to normalne? Bylam na kontroli jakies niecale 3 tygodnie temu i moja gin powiedziala ze wszystko jest ok. Ale wtedy tam siebie nie podgladalam i nie wiem czy to otwarcie bylo. Porod byl przez cesarskie ciecie, ale zaczal sie naturalnie. Zawiezli mnie na operacje na pewno po 5cm rozwarcia.
nie patrzyłam tam, aż z ciekawosci sprawdze dzisiaj😂😂
 
No właśnie Aleks miaał w 6 tygodniu, bo w szpitalu nam nie zrobili i dzisiaj dostałam reprymende, że mam dziecka nie zaniedbywac, bo powinnam w 12 tygodniu mu zrobić USG. Oczywiście muszę zapłacić za to stówkę... Wkurzyłam, się bo ani neurolog ani lekarz rehabilitacji nic o tym nie mówił, że coś jest nie tak, a ona insynuuje że ja dziecko zaniedbuje.
Byle by kieszeń napchać.

No ale młody ma 14 tygodni i waży 6800 😁
a nie macie z NFZ? My dostaliśmy skierowanie od razu po porodzie w szpitalu i mamy darmowe.
 
No u nas już druga dawka była, a pod koniec maja trzecia będzie. Wieeem, dlatego przełożyłam jej, bo w piątek miała mieć, a w weekend były chrzciny i nie chciałam, żeby zaraziła. Oo współczuję, ale u mnie gorzej niż okres nie będzie już chyba 😅
to mnie nie pocieszyłaś myślałam chociaż że jak już druga to będzie łagodniej 😔. u nas dostał rota i inne w 7 tc był koszmar płacz, kupki, brzuszek, kolki i ja biegunka+okres przez 2 tygodnie no koszmar😑
teraz od 10 t.c skok rozwojowy płacz nie do ukojenia, ciągła potrzeba tulenia u mnie 🙄, niespokojny sen raz się cieszy i gaworzy a w ciągu sekundy płacz nie do ukojenia! i to potrwa podobno do 12 tc jesteśmy w połowie 11
a 14.05 mamy drugą dawkę rota i znowu powtórka kończy się jedno zaczyna się drugie crazy😵
 
a nie macie z NFZ? My dostaliśmy skierowanie od razu po porodzie w szpitalu i mamy darmowe.
Pierwsze jest darmowe, kolejne są już płatne ;/
to mnie nie pocieszyłaś myślałam chociaż że jak już druga to będzie łagodniej 😔. u nas dostał rota i inne w 7 tc był koszmar płacz, kupki, brzuszek, kolki i ja biegunka+okres przez 2 tygodnie no koszmar😑
teraz od 10 t.c skok rozwojowy płacz nie do ukojenia, ciągła potrzeba tulenia u mnie 🙄, niespokojny sen raz się cieszy i gaworzy a w ciągu sekundy płacz nie do ukojenia! i to potrwa podobno do 12 tc jesteśmy w połowie 11
a 14.05 mamy drugą dawkę rota i znowu powtórka kończy się jedno zaczyna się drugie crazy😵
My po rota zero problemów, nie zazdroszczę.
 
reklama
to mnie nie pocieszyłaś myślałam chociaż że jak już druga to będzie łagodniej 😔. u nas dostał rota i inne w 7 tc był koszmar płacz, kupki, brzuszek, kolki i ja biegunka+okres przez 2 tygodnie no koszmar😑
teraz od 10 t.c skok rozwojowy płacz nie do ukojenia, ciągła potrzeba tulenia u mnie 🙄, niespokojny sen raz się cieszy i gaworzy a w ciągu sekundy płacz nie do ukojenia! i to potrwa podobno do 12 tc jesteśmy w połowie 11
a 14.05 mamy drugą dawkę rota i znowu powtórka kończy się jedno zaczyna się drugie crazy😵
U mnie dziś córka bardzo niespokojna, nie wiem, czy ta pogoda tak na nią działa, czy co. Śpi po 30 minut. Masakra. U nas po rota też się zaczęło, mam wrażenie, że bardziej się męczy przed kupą, płacze, pręży się i dopiero zrobi🤷
 
Do góry