reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie dziś córka bardzo niespokojna, nie wiem, czy ta pogoda tak na nią działa, czy co. Śpi po 30 minut. Masakra. U nas po rota też się zaczęło, mam wrażenie, że bardziej się męczy przed kupą, płacze, pręży się i dopiero zrobi🤷
może też skok, który to tydzień?
u nas podobnie z tą kupą. mały robi zielono-żółte zrobiłam foty dla pediatry bo dziwne to jest dostaje jedna mieszankę Holle A2 1 więc nie wiem 🤔 niby przy rota miał mieć zielone ale to już ponad ms więc to nie możliwe żeby jeszcze miał zielone i one są takie maziste.
 
reklama
może też skok, który to tydzień?
u nas podobnie z tą kupą. mały robi zielono-żółte zrobiłam foty dla pediatry bo dziwne to jest dostaje jedna mieszankę Holle A2 1 więc nie wiem 🤔 niby przy rota miał mieć zielone ale to już ponad ms więc to nie możliwe żeby jeszcze miał zielone i one są takie maziste.
Jutro 14 tygodni. Miałam nadzieję, że już po skoku jesteśmy bo ostatnie dwa tygodnie też były takie sobie😅
 
Jutro 14 tygodni. Miałam nadzieję, że już po skoku jesteśmy bo ostatnie dwa tygodnie też były takie sobie😅

eee to już dawno po skoku jesteście
ja właśnie policzyłam ale ze mnie matematyk jesteśmy w 12 t.c bo poród był 12.02 😂
coś mi się ubzdurało, że ms ma 4 tyg 😂 o matko mam nadzieję, że to już koniec i teraz będą same uśmieszki codziennie😂
 
Dziewczyny poradźcie coś na ciemieniuchę nie dosyć, że mój włosków prawie nie ma to jeszcze nie mogę tego cholerstwa się pozbyć. Smarowałam oliwką, czesałam szczotką jedno schodzi drugie wychodzi. na braciach ładnie nam zeszło po Linomagu a na czole i głowie nie chce zejść jest takie chropowate, łuszczy się i jest zaczerwienione.
Położna radziła żeby grubo krem nakładać ale to wcale nie działa...
 
Dziewczyny poradźcie coś na ciemieniuchę nie dosyć, że mój włosków prawie nie ma to jeszcze nie mogę tego cholerstwa się pozbyć. Smarowałam oliwką, czesałam szczotką jedno schodzi drugie wychodzi. na braciach ładnie nam zeszło po Linomagu a na czole i głowie nie chce zejść jest takie chropowate, łuszczy się i jest zaczerwienione.
Położna radziła żeby grubo krem nakładać ale to wcale nie działa...
Moja siostra jakiś spray na ciemieniucha używała dzis mi mówiła. Jakas z rosmana. Moja tez ma ale tylko wyczesuje. Wiem, że będzie się pojawiać ciagle takze daje sobie spokój 😂
 
Aż muszę zerknąć dziś przy kąpieli bo nie patrzyłam nawet🤦
U mnie na dole wszystko w normie 🙂 Jedynie co mi doskwiera to straszna suchość. Ale gin mi powiedział że przy kp to całkiem normalne i to się zdarza🥴 A jak skończę karmić to podobno ma wrócić wszystko do normy.Też któraś z was tak ma?
 
Dziewczyny, które chustują swoje maluchy, macie zamiar motać jak dzieciaczki będą większe, czy jednak wtedy nosidełko?
 
Dziewczyny poradźcie coś na ciemieniuchę nie dosyć, że mój włosków prawie nie ma to jeszcze nie mogę tego cholerstwa się pozbyć. Smarowałam oliwką, czesałam szczotką jedno schodzi drugie wychodzi. na braciach ładnie nam zeszło po Linomagu a na czole i głowie nie chce zejść jest takie chropowate, łuszczy się i jest zaczerwienione.
Położna radziła żeby grubo krem nakładać ale to wcale nie działa...
U nas też ciągle się pojawia. Ale ja co drugi dzień smaruje ciepłą oliwą z oliwek czekam około 10-15 min i wyczesuje miękka szczoteczka do zębów 🙈Bo jak wyczesywałam szczotka z naturalnego włosia to nic nie pomagało. Zresztą nawet mi pediatra powiedziała że nie ma szans tego wyczesać taka szczotką jak jest grubsza ciemieniucha. A my właśnie taką mieliśmy. Teraz jak robię systematycznie to jest dużo lepiej.
 
reklama
U mnie na dole wszystko w normie 🙂 Jedynie co mi doskwiera to straszna suchość. Ale gin mi powiedział że przy kp to całkiem normalne i to się zdarza🥴 A jak skończę karmić to podobno ma wrócić wszystko do normy.Też któraś z was tak ma?
Tak, mi powiedziala podobnie z tym ze nie uzalezniala tego az tak bardzo od karmienia piersia, tylko od ponownego „obudzenia sie do pracy” jaknikow - co oczywiscie moze byc opoznione przez kp.
 
Do góry