reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy was też tak boli kręgosłup? Zauważyłam że jak noszę małą do odbicia to tak jakby się odginam do tyłu żeby było jej wygodnie i przez to mnie tak boli. Co najlepsze do odbicia umiem ją nosić tylko na prawym ramieniu, z lewego mi zjezda i strasznie nie wygodnie..
 
reklama
Pierwsze jest darmowe, kolejne są już płatne ;/

My po rota zero problemów, nie zazdroszczę.

Pierwsze jest darmowe, kolejne są już płatne ;/

My po rota zero problemów, nie zazdroszczę.
U nas też za darmoszke, mamy iść na kontrolę w czerwcu, o 3 usg nic nie mówił na razie. Jeszcze córce zrobił usg przez ciemiączko bo mówił, że warto zrobić :)
 
Dziewczyny jak u was z waga dzieci. Moja wczoraj skończyła 3 miesiace i wazy 5800 wydaje mi się jakoś to mało. 3 tygodnie temu na szczepieniu 5300, także przyrost taki sobie. Pożyczyłam od koleżanki wagę i będę kontrolowac teraz
My wczoraj też 3 miesiące i waga pokazała rowno 5kg 😃
 
Dziewczyny czy was też tak boli kręgosłup? Zauważyłam że jak noszę małą do odbicia to tak jakby się odginam do tyłu żeby było jej wygodnie i przez to mnie tak boli. Co najlepsze do odbicia umiem ją nosić tylko na prawym ramieniu, z lewego mi zjezda i strasznie nie wygodnie..
Mnie też boli, tyle że ja w druga stronę- bardzo się garbie 🙄 a do odbicia umiem nosić tylko na lewym 😂 wiec zupełne przeciwieństwo Ciebie 😅
 
U nas też za darmoszke, mamy iść na kontrolę w czerwcu, o 3 usg nic nie mówił na razie. Jeszcze córce zrobił usg przez ciemiączko bo mówił, że warto zrobić :)
Ja miałam i główki brzuszka na własną rękę. W szpitalu nic nam nie zrobili, tylko to badanie słuchu z WOŚP, chociaż znajomej robili w tym samym szpitalu wszystko jak urodziła 🤷
 
Dziewczyny czy was też tak boli kręgosłup? Zauważyłam że jak noszę małą do odbicia to tak jakby się odginam do tyłu żeby było jej wygodnie i przez to mnie tak boli. Co najlepsze do odbicia umiem ją nosić tylko na prawym ramieniu, z lewego mi zjezda i strasznie nie wygodnie..
Taaak, u mnie to samo boli jak cholera i jak noszę i jak się schylam. Ja też tylko na prawym bo jak biorę na lewy to się strasznie wygina🤷
 
Ma na szczepieniu 16.04 5480, wczoraj 5870 więc waga zwolniła.
Dziewczyny jak u was z waga dzieci. Moja wczoraj skończyła 3 miesiace i wazy 5800 wydaje mi się jakoś to mało. 3 tygodnie temu na szczepieniu 5300, także przyrost taki sobie. Pożyczyłam od koleżanki wagę i będę kontrolowac teraz
 
reklama
Dziewczyny czy was też tak boli kręgosłup? Zauważyłam że jak noszę małą do odbicia to tak jakby się odginam do tyłu żeby było jej wygodnie i przez to mnie tak boli. Co najlepsze do odbicia umiem ją nosić tylko na prawym ramieniu, z lewego mi zjezda i strasznie nie wygodnie..
mnie niestety cała prawa strona ramię, ręka, kręgosłup szyjny i lędźwiowy no i biodro masakra ☹️
poszłabym na jakiś masaż 😜
 
Do góry