reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Muszę jeszcze brać luteine 2x dziennie.
Wczoraj jak zaaplikowalam do pochwy to później mnie piekło i przestało. Dziś też jak aplikowalam to było ok i zaraz zaczęło się pieczenie i teraz raz piecze A raz nie. Nie wiem o co chodzi czy nagle teraz dostałam alergi na luteine.
W tamtej ciąży zanim poronilam brałam luteine ale nie miałam pieczenia i wgl.
 
reklama
Muszę jeszcze brać luteine 2x dziennie.
Wczoraj jak zaaplikowalam do pochwy to później mnie piekło i przestało. Dziś też jak aplikowalam to było ok i zaraz zaczęło się pieczenie i teraz raz piecze A raz nie. Nie wiem o co chodzi czy nagle teraz dostałam alergi na luteine.
W tamtej ciąży zanim poronilam brałam luteine ale nie miałam pieczenia i wgl.
Może masz jakieś otarcie po wczorajszym badaniu? I stąd pieczenie?
 
Moja beta z dzisiaj
 

Załączniki

  • Screenshot_20200710_150644_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200710_150644_com.android.chrome.jpg
    176,8 KB · Wyświetleń: 74
Szykuje się na zabieg bo słaby przyrost, sprawdziłam na kalkulatorze bety. W poniedziałek idę na wizytę pokazać mojej ginekolog
 
Betę najlepiej sprawdzać co 48h wydaje mi się że tu jest za duży odstęp między badaniami...
Wczoraj na wizycie kazała mi powtórzyć betę tylko raz bo pytałam czy mam robić po 48h to mi powiedziała, że ten wynik wystarczy żeby porównać z wynikiem 26.06. No ja się nie znam na tej becie jak to interpretowac
 
Wczoraj na wizycie kazała mi powtórzyć betę tylko raz bo pytałam czy mam robić po 48h to mi powiedziała, że ten wynik wystarczy żeby porównać z wynikiem 26.06. No ja się nie znam na tej becie jak to interpretowac
A to chyba, że tak. W końcu lekarz wie najlepiej 🙂 ten wynik bety jest przecież dużo wyższy niż 26, może jeszcze będzie dobrze 🙂
 
reklama
Do góry