reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja stosowałam metodę. Tak jak wyżej napisalam ta metoda dla 6 moesoacznego dziecka dla mnie za szybka jest.
Ja stosowałam. Ale trochę później niż pół roku, chociaż juz sama siedziala. Ja to sie boje trochę tej metody bo jest bardzo duże prawdopodobieństwa zadlawienia. Najpierw z 2, 3 miesiace papek pozniej zaczne dawac całości. U mojej corki w przedszkolu niedawno była sytuacja ze dziecko zadlawilo sie winogronem po tej sytuacji boje się wszystkiego.... Chlopczyk jest w śpiączce, i już nigdy nie będzie normalnie.... 😥😥
Straszna ta historia, głupie winogrono i takie skutki...
 
To ja ostatnio tez dzialam 😍 biegam regularnie - spokojnym tempem po 3km, a dzisiaj wyskoczylam na rower i czuje sie przez to wspaniale 🥰🥰🥰 pisze zeby Cie zmotywowac 😁
Dzięki za motywację👍 Ja muszę w pierwszej kolejności przestać podjadać słodycze. A później to już pójdzie z górki 🤭 zresztą przy kp to ja mam taki apetyt że szok😱
 
U mnie właśnie pada deszcz a ja na placu zabaw. Niby 14 stopni tylko a miał być upal!!!! I jak ubierasz dzidzisia na taką pogodę? :)
Miał body z długim rękawem i lekkie dresowe spodenki. jeszcze kaftanik wcześniej, ale to z myślą, że jest 20parę stopni i lekki wiatr... A okazało się, że słońce praży tragicznie, a wiatru prawie w ogole, więc kaftanik poszedł w odstawkę. Skarpetki mu potem ściągnęłam bo było turbo ciepło, a jeszcze na gondoli wieszam muslinowa pieluchę żeby na niego słońce nie prażyło. Stary normalnie dzisiaj w koszulce i krótkich spodenkach 🤣 a niektórzy ludzie jeszcze poubierani bo się chyba nie spodziewali 🙈🙈🙈
 
Dzięki za motywację👍 Ja muszę w pierwszej kolejności przestać podjadać słodycze. A później to już pójdzie z górki 🤭 zresztą przy kp to ja mam taki apetyt że szok😱
Znam to, ja już bez kp mam ogromny apetyt, a teraz to w ogóle mam wrażenie że mogłabym jeść 24/7 🙈🙈🙈
 
Czy wasze dzieci dają znać jak mają mokra pieluchę albo kupę?
Mój mam wrażenie mógłby siedzieć zarówno z mokrą jak i z kupą gigant i w ogóle mu to nie przeszkadza, nie daje żadnego znaku 🙈
 
Czy wasze dzieci dają znać jak mają mokra pieluchę albo kupę?
Mój mam wrażenie mógłby siedzieć zarówno z mokrą jak i z kupą gigant i w ogóle mu to nie przeszkadza, nie daje żadnego znaku 🙈
W pampersie nie daje, ale jak ma tetre to płacze bo czuję wilgoć.
 
reklama
Czy wasze dzieci dają znać jak mają mokra pieluchę albo kupę?
Mój mam wrażenie mógłby siedzieć zarówno z mokrą jak i z kupą gigant i w ogóle mu to nie przeszkadza, nie daje żadnego znaku 🙈
Moja też nie daje żadnego znaku. A jak kupę zrobi to mam wrażenie że zadowolona jest i tak by siedziała 😁. No ale ja czuję 😅
 
Do góry