reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

moje początki ciąży są ok :) trochę mdli ranoale bez dramy .. na palcach jednej ręki można policzyc i razy wymiotowalam.. Ale za to okropna senność włącza się:(
 
reklama
Ja miałam mdłości w 4-6 TC ale teraz może lekko zemdli mnie gdy jestem głodna więc chyba mam szczęście. Z drugiej strony martwię się że nagle objawy ustały i w ogóle nie czuje że jestem w ciąży, jedynie to ciągnące bóle brzucha i zawroty głowy trwające od 4 TC . Dowiem się czy wszystko ok dopiero w środę... 🤔
Jeśli chodzi o jedzenie to jem na okrągło chleb z szynka i gotowane jajka jak się zmuszę. Reszta może nie istnieć, znienawidziłam gotowanie a kiedyś to była dla mnie przyjemność 🙃jednym słowem świat do góry nogami. Bierzecie suplementy ? Jeśli tak to jakie ?
Ja biorę pregna Plus, jak wybiorę to opakowanie to chyba spróbuję zmienić na prenatal uno - w tych jest dodatkowo imbir, może mdłości będą mniejsze🙂
 
Też mam mdłości przez cały dzień i wymiotuje czasami raz czasami 2 razy dziennie.
Ja bym wszystko zjadła oczami, ale jak tylko poczuje zapach to już mnie cofa i też muszę w siebie wmuszać.
Jak już nie mogę sobie dać rady to pije miętę parzoną z liści, trochę łagodzi, próbowałam też mięty z odrobiną imbiru, też mi było po tym lepiej 🙂 wiem, że są też jakieś tabletki w aptekach łagodzące mdłości, ale osobiście nie próbowałam 🙂
Dokładnie mam tak samo
Ja nawet imbiru pic nie moge nie daje rady . Gazowane tylko mogę.
 
Pocieszmy się tym, że z każdym dniem ryzyko drastycznie spada a po 13 TC to będzie ok. 2%🙂 trzeba być dobrej mysli.
Dziewczyny czy wszystkie z Was wybierają się na badania prenatalne?
Ja w pierwszej ciąży nie byłam, chodziły tylko kobiety po 35 r. I z problemami z ciążą a teraz to chyba już standard...


Dokładnie tak, będzie dobrze wszystko.
Ja mam córcie, a to teraz moja trzecia ciąża i pierwsza tez niestety straciłam, serduszko przestało bić i miałam zabieg łyżeczkowania a po 2,5 miesiąca byłam w ciąży już tej z której Kornelka jest także zawsze trzeba pozytywnie myśleć ☺️

Ja w sumie teraz nie miałam dużego parcia żeby iść i chciałam to odpuścić, ale rozmawiałam z partnerem i on powiedział, że chyba zrobimy te badania.
 
Witam kochane mam termin na 18 lutego to moja 3 ciąża. I tu mam pytanko czy macie mdłości nie do zniesienia? U mnie to jakaś makabra całe dnie a apetyt jest bardzo mizerny, wmuszam w siebie jedzenie, żeby malenstwo miało z czego brac korzyśći. Jak sobie radzicie z apetytem, co jecie ? Ja mam wstręt do mięsa w sumie prawie ze do wszystkiego 😔


Hej ☺️ witaj na naszym lutowym pokładzie. Ja mam termin na 15 lutego ☺️

Ja w sumie nie miałam większych dolegliwości, ale dziś mnie lekko dopadły i nadal śniadania nie jadłam i to może dlatego.
Ja najchętniej jem kiszone ogórki zagryzając kabanoskiem 😂 pomidory szczypiorek, serek vitello z biedronki (ma super skład), jajko, herbatka z cytryna i miodem, mleko lubię pic zimne z lodówki 😁
 
Mnie dziewczyny wzięło od wczorsj na myślenie jak tutaj przemeblować pokoik małej żeby zmieściło się wszytsko dla dwójki i dziś przesuwałam łóżeczko i meble 😁

Początek września będziemy odświeżać mieszkanie i malowanie i tam w pokoiku już myśle nad kolorem delikatny miętowy, bo są białe meble ☺️ do tego szukam już delikatnych dodatkow, jak będzie druga córcia to już mam dużo pomysłów także dopadło mnie już 😂
 
Mi mdłości przeszły jak zaczęłam sobie rano coś podjadać np. suszone owoce albo orzechy zanim wgl wstanę z łóżka i w moim przypadku to podziałało. Może warto spróbować :)
 
brałam do tej pory takie tabletki ..ale chyba można je i ciąży..zapytam dla pewności..
 

Załączniki

  • 20200712_102307.jpg
    20200712_102307.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 28
Hej ☺ witaj na naszym lutowym pokładzie. Ja mam termin na 15 lutego ☺

Ja w sumie nie miałam większych dolegliwości, ale dziś mnie lekko dopadły i nadal śniadania nie jadłam i to może dlatego.
Ja najchętniej jem kiszone ogórki zagryzając kabanoskiem 😂 pomidory szczypiorek, serek vitello z biedronki (ma super skład), jajko, herbatka z cytryna i miodem, mleko lubię pic zimne z lodówki 😁
O to normalnie jeszcxe razem będziemy rodziły 😁
 
reklama
Do góry