reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mnie już minęły mdłości więc trochę sobie na więcej pozwalam ale i tak odrzuca mnie od słodyczy heh 😁
Podczas tych mdłości i po trzech dniach intensywnych wymiotów waga -3 kg :/

Z synem miałam termin na 18.02 a zrobił sobie walentynki heh 😋 więc może akurat której się trafi walentynkowy dzidziuś 😉
 
Ja dwa dni nie miała mdłości aż do wczoraj wieczora i dzisiaj ciąg dalszy, nic nie schudłam może ok 1 kg przytylam. Odrzuca mnie od słodyczy.
 
A jest możliwość stworzenia tu takiego miejsca gdzie wrzucimy kto w którym tyg jest na kiedy ma termin kiedy nast. wizyta usg..:) pytam bo kiedyś na listopadowkach tak miałyśmy i to było fajne:) wszystko w jednym miejscu:)
 
Domyśliłam się, że inna technologia.
Bo w tradycyjnej to nierealne :)

Oj jest realne, słyszałam że ktoś sobie postawił dom tradycyjnie w pół roku lub 3 m-ce na tip top tylko że ja osobiście bym chciała w takim domu mieszkać ale gościu miał kasę to sobie szybko postawił
 
A jest możliwość stworzenia tu takiego miejsca gdzie wrzucimy kto w którym tyg jest na kiedy ma termin kiedy nast. wizyta usg..:) pytam bo kiedyś na listopadowkach tak miałyśmy i to było fajne:) wszystko w jednym miejscu:)

To chyba ktoś by musiał otworzyć nowy wątek, kiedyś widziałam na lutówkach tabelkę, któraś z dziewczyn zrobiła i wpisywała podobne dane bo też się gubiły 😉
 
Ja dwa dni nie miała mdłości aż do wczoraj wieczora i dzisiaj ciąg dalszy, nic nie schudłam może ok 1 kg przytylam. Odrzuca mnie od słodyczy.

Też miałam podobnie jak Ty aż w końcu nie mam już od tyg ale i tak muszę być ostrożna z tym jedzeniem bo jak coś zjem za dużo to mnie potrafi zemdlić więc trzeba czekać do tego II trym i powinny przejść definitywnie 😊
 
reklama
Do góry