reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Przy pierwszym byliśmy tak uparci, że w końcu syn ma dwa imiona Dawid Aleksander ..ale, że i tak moje jako pierwsze i wszyscy tak o niego mówia jak ja chciałam to przy 2 dziecku miał maż wybrać jakie on tam sobie chce , ale że wymyślal koszmarne . typu Beniamin, Józef.. to mówię o nie .. nie wybierzesz jednak sam :D i w końcu po dziadkach jest Krzysztof i nadalismy 3 dni przed końcem czasu na nadanie imiona:D Teraz to już nie wiem co to będzie 🙈..
 
reklama
Ja już zaczynam powoli myśleć o imionach. Dla dziewczynki najbardziej mi się podoba Milena i Blanka, a dla chłopca Szymon i Fabian. Mąż mówi, że to jeszcze za wcześnie i jak poznamy płeć to wtedy będziemy się zastanawiać xd
 
Ja jeszcze nie myślę ale do dziewczynki prędzej bym znalazła gorzej dla chłopaka bo mało mi się podoba heh Fabian też mi się podoba ale mam już Tymona 😋
 
Będę myśleć tak konkretnie i się martwić imieniem jak poznam płeć, z jednej strony już wole chłopaka bo mam całą szafę ubranek po synu heh 😋
W pierwszej ciąży bardzo chciałam dziewczynkę a przeczucie miałam że chłopak będzie no i USG rozwiało moje nadzieje 😊
 
Mamusie moje kochane wiem, że do lutego jeszcze sporo czasu ale mam pytanko . Czy boicie się porodu bo ja paniczne chociaż, ze to mój trzeci cud to i tak boje sie że z bólami sobie nie dam rady .
 
Mamusie moje kochane wiem, że do lutego jeszcze sporo czasu ale mam pytanko . Czy boicie się porodu bo ja paniczne chociaż, ze to mój trzeci cud to i tak boje sie że z bólami sobie nie dam rady .
myślę czasami o tym .. pierwszy miałam traumatyczny, dwa następne bajka.. obstawiam , że i tym razem będzie szybka akcja :)
 
reklama
A powiedzcie czy myslicie już o imionach dla swych bobasow?
tak, ja mam swoje typy i z tych pewnei wybierzemy coś.

Gdyby był synek to Leonardo albo Leo, Franciszek, Gabriel lub Aleksander.

Jeśli następna córcia to podoba mi się Adela, Gaja, Ida, Ines, Łucja, Zoja i Nadia.

Ja mam Karolina na imię, a córcia Kornelia także prawie podobne, tyle samo liter 😁
 
Do góry