reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja od 6 rano sprzatam 😂😂dziś mamy gości, 3 pary sąsiadów 😂 a w domu syf i kila, bo cały tydzień lenilam się sprzatac! A teraz mam tyle że szok! A gdzie jeszcze coś do jedzenia zrobić 😥
O 6 rano to ja kimałam przytulona z mlodym jak dwa niedźwiadki w śnie zimowym 🤣

My dostaliśmy w środę klucze do chaty i ruszamy z kopyta z wykończeniem żeby jak najszybciej się wprowadzić 😎
 
reklama
O 6 rano to ja kimałam przytulona z mlodym jak dwa niedźwiadki w śnie zimowym 🤣

My dostaliśmy w środę klucze do chaty i ruszamy z kopyta z wykończeniem żeby jak najszybciej się wprowadzić 😎
To powodzenia 🙂my już zaczęliśmy i niestety doskwiera mi ciągły brak czasu🙈 ciężko z Maluchem wybierać płytki panele itd. Czasami zostawiamy go z babcią ale ogólnie nie jest łatwo to ogarnąć 🙃
 
Dziewczyny karmiące mm jaką polecacie butelkę? Ja powoli będę się przestawiać z cyca na mm i muszę jakaś butle większą kupić bo póki co to mieliśmy Philips Avent tą początkowa125ml.
 
Dziewczyny karmiące mm jaką polecacie butelkę? Ja powoli będę się przestawiać z cyca na mm i muszę jakaś butle większą kupić bo póki co to mieliśmy Philips Avent tą początkowa125ml.
Najlepsze są szklane butelki, moim zdaniem najzdrowsze. Te plastikowe trzeba bodajże co 3 miesiące wymieniać, a nie oszukujemy się nikt tego nie robi
 
Dziewczyny karmiące mm jaką polecacie butelkę? Ja powoli będę się przestawiać z cyca na mm i muszę jakaś butle większą kupić bo póki co to mieliśmy Philips Avent tą początkowa125ml.
Najlepsze są szklane butelki, moim zdaniem najzdrowsze. Te plastikowe trzeba bodajże co 3 miesiące wymieniać, a nie oszukujemy się nikt tego nie robi
Ja używam Suavinex ze silikonową torebka i nie muszę nic wymieniać😂 polecam naprawdę świetna smoczek extra. hiszpańska firma.
 
Dziewczyny karmiące mm jaką polecacie butelkę? Ja powoli będę się przestawiać z cyca na mm i muszę jakaś butle większą kupić bo póki co to mieliśmy Philips Avent tą początkowa125ml.
Co prawda nie karmie mm, ale jak byliśmy z młodym w szpitalu to mu podawałam lek w moim mleku najpierw w butelce i potem cycek dopiero i mogę polecić NUK te wysokie szklane. Super były. I nuk ma też fajne profilowane smoczki i takie z lepszym przepływem również.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-11-12-55-32-412_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-11-12-55-32-412_com.android.chrome.jpg
    155,4 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny karmiące mm jaką polecacie butelkę? Ja powoli będę się przestawiać z cyca na mm i muszę jakaś butle większą kupić bo póki co to mieliśmy Philips Avent tą początkowa125ml.
Co prawda nie karmie mm, ale jak byliśmy z młodym w szpitalu to mu podawałam lek w moim mleku najpierw w butelce i potem cycek dopiero i mogę polecić NUK te wysokie szklane. Super były. I nuk ma też fajne profilowane smoczki i takie z lepszym przepływem również.
Ja mam jedną z NUK i nie jestem zadowolona. Na początku ją nawet lubiłam, ale później zaczęłam odnosić wrażenie, że za szybko mleko z niej leci i mały się krztusił, więc jej nie używam. Pewnie ile butelek tyle opinii, trzeba testować. Aktualnie najczęściej używamy butelkę Twistshake, fajna też jest Philips Avent, ale smoczek zdecydowanie twardszy, jak dziecko przestawione z piersi na smoczek, to może nie zaakceptować od razu. Z doświadczenia powiem Ci, żeby zwracać uwagę na smoczek - zbyt miękki się wygina i zniekształca podczas karmienia, a zbyt twardy dla dziecka po piersi może być zbyt "inny" niż pierś. U nas to było akurat bez znaczenia, bo od początku miał kontakt z butelką. Super butelka jest z Lovi (w Rossmanie kupiłam), ale niestety pojemność 150ml, więc już nie używamy, a większa jest dopiero od 6 miesięcy. Na pewno nie polecam Tommee tippee - za duża i zbyt miękki smoczek i za dużo zachodu z myciem tej rurki. Butelki Canpol też są średnie.
 
reklama
Super butelka jest z Lovi, ale niestety pojemność 150ml, więc już jej raczej nie używamy, a większa jest dopiero od 6 miesięcy
Wystarczy dokupić smoczek od 3 miesiąca, bo tam w oznaczeniach wieku chodzi o smoczek, a nie o butelkę.
Mój synek je bez problemu z butelki, a ciągle jest na piersi. Tylko ja mu wodę od pierwszych dni podawalam, więc jest nauczony.
 
Do góry