reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
My mamy do neurologa, bo pediatra stwierdziła, że faktycznie ciemiączko za szybko się zrosło i dała skierowanie na cito, żeby długo nie czekać. W poniedziałek będę dzwonić.
 
reklama
Lenucha moja waży 6,57 kg, 4 wkłucia i rota, zobaczymy jak nocka będzie 🙃 już zasnęła 😊
 

Załączniki

  • IMG_20210611_104343_852.jpg
    IMG_20210611_104343_852.jpg
    215,3 KB · Wyświetleń: 67
Tak swoja droga to niezle ciężary z tych naszych dzieci juz 😁 ja dzisiaj z ciekawosci sprawdzilam ile wazy gondola z młodą w środku i wyszlo 12kg !!!! 😳 ledwo to wynosze po schodach na zewnatrz. A mieszkam cale szczescie na parterze.
 
Tak swoja droga to niezle ciężary z tych naszych dzieci juz 😁 ja dzisiaj z ciekawosci sprawdzilam ile wazy gondola z młodą w środku i wyszlo 12kg !!!! 😳 ledwo to wynosze po schodach na zewnatrz. A mieszkam cale szczescie na parterze.
Daj spokój, moja kruszyna ma ledwie 5kg i nie umiem sobie wyobrazić co będzie za następny kilogram 😂 ale wózek mamy jakiś ciężki ogólnie i ja często klamotów podczas spaceru naładuje w spozywczym itp, to potem jak pcham to trochę jak cygan wyglądam, wszystko mi się wylewa z torby wozkowej i z koszyka na dole 😂😂
 
Witajcie ponownie:) Podczytywałam Was ostatnio trochę, ale nie jestem jakoś specjalnoe na bieżąco, nie dałam rady wszystkiego przeceytać. Mam.nadzieję, że u każdej z Was jest wszystko w porządku i dzieciaczki zdrowo i pięknie rosną.
Powrót do pracy nie był taki straszny, a wręcz bardzo przyjemny. Mnóstwo gratulacji ze strony ekipy z którą pracuję, niektórzy uczniowie szczęśliwi na mój widok, niektórym szczękła opadła, jak mnie zobaczyli;), usłyszałam nawet coś w stylu " myślałem, że już jednak pani nie wróci do końca tego roku szkolnego..." 😅😛🤪.
Za małą tęsknię niesamowicie i to jest fakt. Mój facet się nią zajmuje i wysyła mi zdjęcia małej, rozmawiamy trochę przez video, więc luz. Mała cieszy się na mój widok, a ja wypoczęta po pracy (tak, tak, w pracy aktualnie odpoczywam po macierzyńskim urlopie), chętnie ją noszę, ściskam i obdarowuję buziakami😍🥰. A ja mam co dźwigać, bo moja dzidzia już ponad 7kg waży😁. I pomyśleć, że na początku traciła na wadze, bo miałam za mało pokarmu.... nadal trochę mi na cycku wisi wieczorem i jeśli się obudzi w nocy lub rano, jesli.mam czas. Potem butelka i tak jako uzupełnienie🤪. Jeszcze 3 tygodnie pracy mam, a potem wakacje.
Na zdjęciach moja mała jak skończyła 3 miesiące (za 11 dni skończy 4, tak jak niektóre Wasze dzidzie).
 

Załączniki

  • Screenshot_20210525-204938_Gallery.jpg
    Screenshot_20210525-204938_Gallery.jpg
    352,2 KB · Wyświetleń: 78
my tak mamy z lewa komora zmniejsza się, do tego mieliśmy otwartą jakąś zastawkę ale się zamknęła. Pierwsze badanie USG miał już w pierwszym tygodniu jeszcze w szpitalu bo był Wcześniakiem i miał Spadek hemoglobiny. Teraz już po 2 wizytach u neurologa i po 2 usg główki. Kolejne usg mam w szóstym miesiącu życia. I tak aż do Całkowitego zmniejszenia. Narazie się nie przejmuj bo Neurolog musi ocenić jak duże jest to Powiększenie zaplanować co dalej. Nie wiem czy to przez ciężki poród podobno przez zakażenia ja natomiast miałam cc odeszły mi wody które były zielonkawyCałkowitego zmniejszenia. Narazie się nie przejmuj bo Neurolog musi ocenić jak duże jest to Powiększenie zaplanować co dalej. Nie wiem czy to przez ciężki poród podobno U mnie przez hipotrofie.
No na usg mnie wyoytali jak porod i stwierdzil, ze to przez to, bo u nas 3 dni wywolywania, potem naturalnie przez 11 godzin, a potem maly zle sie ustawil w kanale i dostal tachykardii, wiec szybko cc bylo. Ale w szpitalu nie robili nam usg-to bylo pierwsze.
 
reklama
Witajcie ponownie:) Podczytywałam Was ostatnio trochę, ale nie jestem jakoś specjalnoe na bieżąco, nie dałam rady wszystkiego przeceytać. Mam.nadzieję, że u każdej z Was jest wszystko w porządku i dzieciaczki zdrowo i pięknie rosną.
Powrót do pracy nie był taki straszny, a wręcz bardzo przyjemny. Mnóstwo gratulacji ze strony ekipy z którą pracuję, niektórzy uczniowie szczęśliwi na mój widok, niektórym szczękła opadła, jak mnie zobaczyli;), usłyszałam nawet coś w stylu " myślałem, że już jednak pani nie wróci do końca tego roku szkolnego..." 😅😛🤪.
Za małą tęsknię niesamowicie i to jest fakt. Mój facet się nią zajmuje i wysyła mi zdjęcia małej, rozmawiamy trochę przez video, więc luz. Mała cieszy się na mój widok, a ja wypoczęta po pracy (tak, tak, w pracy aktualnie odpoczywam po macierzyńskim urlopie), chętnie ją noszę, ściskam i obdarowuję buziakami😍🥰. A ja mam co dźwigać, bo moja dzidzia już ponad 7kg waży😁. I pomyśleć, że na początku traciła na wadze, bo miałam za mało pokarmu.... nadal trochę mi na cycku wisi wieczorem i jeśli się obudzi w nocy lub rano, jesli.mam czas. Potem butelka i tak jako uzupełnienie🤪. Jeszcze 3 tygodnie pracy mam, a potem wakacje.
Na zdjęciach moja mała jak skończyła 3 miesiące (za 11 dni skończy 4, tak jak niektóre Wasze dzidzie).
Wspaniałe, że due odezwałaś :) Cieszę się, że powrót do pracy nie był taki straszny. Maleństwo cudowne 😍 Odezwij się jeszcze kiedyś koniecznie.
 
Do góry