reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

można zrezygnować z macierzyńskiego lub po 14 tyg przenieść na męża. Urlop rodzicielski też może ojciec wykorzystać a nie matka lub oboje na raz ale to wtedy jest połowa 😉
A nie jest tak ze macierzynski jest obowiazkowy? Ew. Do podzielenia z ojcem, ale jednak to pol roku ktos dzieckiem musi sie opiekowac?
 
reklama
I jak to nosidło?
Mi się bardzo podoba :) Póki co dzisiaj z metką chodziłam, ale raczej je zostawiam :) Szybko się wiąże, córka tylko ją wsadziłam to uśmiech od ucha do ucha :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-13-19-23-50-378_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-06-13-19-23-50-378_com.miui.gallery.jpg
    448,6 KB · Wyświetleń: 81
  • Screenshot_2021-06-13-19-23-30-345_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-06-13-19-23-30-345_com.miui.gallery.jpg
    337,8 KB · Wyświetleń: 76
Mi się bardzo podoba :) Póki co dzisiaj z metką chodziłam, ale raczej je zostawiam :) Szybko się wiąże, córka tylko ją wsadziłam to uśmiech od ucha do ucha :D
To super ! 😍 i jakie ladne 😍😍😍

ja wlasnie sie rozgladam, tylko chyba kupie tula free to grow, ale mysle ze poszukam używki. Jednak chusta mnie męczy 🤷‍♀️
 
reklama
To super ! 😍 i jakie ladne 😍😍😍

ja wlasnie sie rozgladam, tylko chyba kupie tula free to grow, ale mysle ze poszukam używki. Jednak chusta mnie męczy 🤷‍♀️
Ja mam to Link do: Nosidełko LennyHybrid Half Buckle, splot jodełkowy, 100% bawełna , rozmiar standard - BASIC LINE SZMARAGD i jestem mega zadowolona to jest hybryda na dole nosidło na górze chusta najlepsze jest to że jest na dwa lata😜 a i nosidła same też mają.
ja się bałam sama chuste stąd hybryda🤪
 
Do góry