reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny jaki okropny poranek jestem kompletnie nie wyspana czy Wasze dzieci na mm też jedzą w nocy mało a często mój zaczął się budzić co 3h i 100 ml tylko 😕
Do tego już nie płacze o jedzenie tylko krzyczy dosłownie nie był mi potrzebny budzik 😱 oczywiście w nocy dwa razy mnie obsikał🙁
Mój w nocy nie je wcale, dziś pospał do 8 i jeszcze z rana jak zwykle uśmieszki, a nie ryk o mleko 😂 ale za to wczoraj wieczorem miałam koncert, od kąpieli aż do karmienia! Najwyraźniej z głodu, bo podczas karmienia ładnie zasnął 🤭 a ile mm dajesz mu wieczorem? Ja na początku wieczorem zaczęłam mu dawać trochę częściej, a mniejsze porcje i zaczął ładnie zasypiać, a później to już się unormowało, że ma te 5 karmień dziennie po 180ml i tyle mu do rana starcza.
 
reklama
Dziewczyny jaki okropny poranek jestem kompletnie nie wyspana czy Wasze dzieci na mm też jedzą w nocy mało a często mój zaczął się budzić co 3h i 100 ml tylko 😕
Do tego już nie płacze o jedzenie tylko krzyczy dosłownie nie był mi potrzebny budzik 😱 oczywiście w nocy dwa razy mnie obsikał🙁
Witam w klubie ;D u mnie od paru dni tak jest. Wieczorem potrafi wsuwać nawet ponad 180. A za 2-3h i tak się obudzi na jedzenie żeby dopic sobie 60 czy 100. I jak do tej pory byla w nocy jedna pobudka na karmienie tak teraz 2 lub 3... i smok nawet nie daje rady. Ewidentnie to glod ;D i wlasnie mloda sie tak będzie wydzierała ze czasem to zostawiam pampersy bez zmiany bo by sąsiadów pobudziła;D
 
Dziewczyny jaki okropny poranek jestem kompletnie nie wyspana czy Wasze dzieci na mm też jedzą w nocy mało a często mój zaczął się budzić co 3h i 100 ml tylko 😕
Do tego już nie płacze o jedzenie tylko krzyczy dosłownie nie był mi potrzebny budzik 😱 oczywiście w nocy dwa razy mnie obsikał🙁
Nie wiem czy Cie pociesze... ale ja bym sie chciala budzic co 3h 😅 u nas pobudka max co 2,5h. Z tym ze tutaj kp, ale patrzac po dziewczynach to nie wiem czy to jakas roznica.
 
Melduje się że mój brak okresu to był fałszywy alarm:D ! dostałam go i rozmawiałam z lekarzem nawet to mówił że do pół roku organizm reguluje owulacje i długość cyklu. Więc nie ma co patrzeć że chyba jest regularnie. Więc czas pomyśleć o jakiejś antykoncepcji:D
 
Mój w nocy nie je wcale, dziś pospał do 8 i jeszcze z rana jak zwykle uśmieszki, a nie ryk o mleko 😂 ale za to wczoraj wieczorem miałam koncert, od kąpieli aż do karmienia! Najwyraźniej z głodu, bo podczas karmienia ładnie zasnął 🤭 a ile mm dajesz mu wieczorem? Ja na początku wieczorem zaczęłam mu dawać trochę częściej, a mniejsze porcje i zaczął ładnie zasypiać, a później to już się unormowało, że ma te 5 karmień dziennie po 180ml i tyle mu do rana starcza.
w ciągu dnia co 2.5-3h po 140 ml
i nocy było g 23, g 3 i potem g7 też po 140 ml
 
Witam w klubie ;D u mnie od paru dni tak jest. Wieczorem potrafi wsuwać nawet ponad 180. A za 2-3h i tak się obudzi na jedzenie żeby dopic sobie 60 czy 100. I jak do tej pory byla w nocy jedna pobudka na karmienie tak teraz 2 lub 3... i smok nawet nie daje rady. Ewidentnie to glod ;D i wlasnie mloda sie tak będzie wydzierała ze czasem to zostawiam pampersy bez zmiany bo by sąsiadów pobudziła;D
No to też masz nieźle🤦🏻‍♀️ czytałam że to że skok I dziecko może raz jeść raz nie jeść wcale, co więcej może nie przybierać na wadze😱 A jutro szczepionki 😭 on pieluchy nie ma problemu jeszcze się śmieje że mnie obsika bo oczywiście tak jakby czekał na moment aż otworze pieluchę.
 
w ciągu dnia co 2.5-3h po 140 ml
i nocy było g 23, g 3 i potem g7 też po 140 ml
A nie jest mu to 140ml na porcję za mało? My od jakiegoś czasu dajemy już 180ml, sporo ulewa, ale jak raz wróciłam do 150ml to cały dzień był marudny. Tyle, że u nas jest tylko 5 karmień, nawet jakbym chciała wcisnąć to szóste to nie mam kiedy, bo w nocy śpi a dzień się nie rozciąga 🙈🤷
 
A nie jest mu to 140ml na porcję za mało? My od jakiegoś czasu dajemy już 180ml, sporo ulewa, ale jak raz wróciłam do 150ml to cały dzień był marudny. Tyle, że u nas jest tylko 5 karmień, nawet jakbym chciała wcisnąć to szóste to nie mam kiedy, bo w nocy śpi a dzień się nie rozciąga 🙈🤷
No nie ledwo właśnie wciska te 140 ml. A poza tym sumarycznie to wychodzi tam po ośmiu karmieniach na dzień to 1120 ml czyli więcej niż u Ciebie przy 180 ale to nie ma znaczenia moim zdaniem. nie wiem jakiś Przeskok się chyba dokonuje bo tak jak mówiłam wam wcześniej że nie może się zająć soba tak teraz po prostu zajmuje się soba gada jak najęty obraca się już no i oczywiście kaprysem a teraz chce jeszcze raz nie chce jeść już też złości się. Aż się boję co będzie dalej😱. Najgorsze jest to że on chyba to wyczuwa bo jak dzisiaj wstałam niewyspana i taka zła to miał tak poważną minę na przewijak U że po prostu zero interakcji tylko patrzył na mnie. A do męża hihi w ogóle
 
reklama
Mnie dzis Panna Hanna tez w nocy przeciągnęła 😂 budzila się chyba co godzine na cycka. Nad ranem już o 5 karmiłam ją na leżąco i tak usnelysmy i wstalam o 7 20 a ona o 8.20. Czuję się okropnie. Jakbym miała kaca! Właśnie chyba usypia mloda i pierwszy raz mam zamiar wskoczyc z nia do lozka 😂
 
Do góry