reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No nie ledwo właśnie wciska te 140 ml. A poza tym sumarycznie to wychodzi tam po ośmiu karmieniach na dzień to 1120 ml czyli więcej niż u Ciebie przy 180 ale to nie ma znaczenia moim zdaniem. nie wiem jakiś Przeskok się chyba dokonuje bo tak jak mówiłam wam wcześniej że nie może się zająć soba tak teraz po prostu zajmuje się soba gada jak najęty obraca się już no i oczywiście kaprysem a teraz chce jeszcze raz nie chce jeść już też złości się. Aż się boję co będzie dalej😱. Najgorsze jest to że on chyba to wyczuwa bo jak dzisiaj wstałam niewyspana i taka zła to miał tak poważną minę na przewijak U że po prostu zero interakcji tylko patrzył na mnie. A do męża hihi w ogóle
Wiadomo, każde dziecko inne, ale ja akurat jestem wyczulona na kwestię głodu, bo z tego powodu przepłakał pierwsze dni w domu 🙈 mój to by i 250ml pewnie wypił jakbym mu dała 😂 może faktycznie ten słynny skok? U nas skoki są raczej niezauważalne. To prawda, dzieci rozumieją więcej niż nam się wydaje 🤯
 
reklama
Dziewczyny, a ja jestem w szpitalu z młodym. Miał katar, potem doszedł kaszel i mimo inhalacji z soli,sterydu, toalety nosa rozchorował się bardziej. Wyniki z krwi i moczu ma w normie. W RTG na pierwszy rzut nie ma zapalenia płuc ale radiolog jeszcze będzie opisywał zdjęcia. Nie goraczkuje i nie gorączkował. Wczoraj przy przyjęciu miał zła saturację i dostaje sterydy dożylnie. No masakra. Badzcie czuje z maluchami !
Za tydzień starszak miał mieć usuwany migdał i odwołali zabieg bo nie dał sobie pobrać krwi z tatą...
 
Dziewczyny, a ja jestem w szpitalu z młodym. Miał katar, potem doszedł kaszel i mimo inhalacji z soli,sterydu, toalety nosa rozchorował się bardziej. Wyniki z krwi i moczu ma w normie. W RTG na pierwszy rzut nie ma zapalenia płuc ale radiolog jeszcze będzie opisywał zdjęcia. Nie goraczkuje i nie gorączkował. Wczoraj przy przyjęciu miał zła saturację i dostaje sterydy dożylnie. No masakra. Badzcie czuje z maluchami !
Za tydzień starszak miał mieć usuwany migdał i odwołali zabieg bo nie dał sobie pobrać krwi z tatą...
Trzymajcie się tam !! i niech młody szybko wraca do zdrówka
 
Dziewczyny, a ja jestem w szpitalu z młodym. Miał katar, potem doszedł kaszel i mimo inhalacji z soli,sterydu, toalety nosa rozchorował się bardziej. Wyniki z krwi i moczu ma w normie. W RTG na pierwszy rzut nie ma zapalenia płuc ale radiolog jeszcze będzie opisywał zdjęcia. Nie goraczkuje i nie gorączkował. Wczoraj przy przyjęciu miał zła saturację i dostaje sterydy dożylnie. No masakra. Badzcie czuje z maluchami !
Za tydzień starszak miał mieć usuwany migdał i odwołali zabieg bo nie dał sobie pobrać krwi z tatą...
Zdrówka Kochana i dużo siły!! Lipa z tym migdałkiem :(
 
Dziewczyny, a ja jestem w szpitalu z młodym. Miał katar, potem doszedł kaszel i mimo inhalacji z soli,sterydu, toalety nosa rozchorował się bardziej. Wyniki z krwi i moczu ma w normie. W RTG na pierwszy rzut nie ma zapalenia płuc ale radiolog jeszcze będzie opisywał zdjęcia. Nie goraczkuje i nie gorączkował. Wczoraj przy przyjęciu miał zła saturację i dostaje sterydy dożylnie. No masakra. Badzcie czuje z maluchami !
Za tydzień starszak miał mieć usuwany migdał i odwołali zabieg bo nie dał sobie pobrać krwi z tatą...
Współczuję ja byłam z Jakubem jak miał 7tygodni w szpitalu 🥺
 
Dziewczyny jaki okropny poranek jestem kompletnie nie wyspana czy Wasze dzieci na mm też jedzą w nocy mało a często mój zaczął się budzić co 3h i 100 ml tylko 😕
Do tego już nie płacze o jedzenie tylko krzyczy dosłownie nie był mi potrzebny budzik 😱 oczywiście w nocy dwa razy mnie obsikał🙁
Mój raz 120ml raz 150ml częściej te 120je🙊
 
Moja dziś ma 4ur.🥰
 

Załączniki

  • photocollage_2021613214140915.jpg
    photocollage_2021613214140915.jpg
    194,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
U nas w tamtym tygodniu mialo być szczepienie ale ze względu na katar przełożyłyśmy. A dziś naszego pediatry nie ma więc sama pielęgniarka zaproponowałą poczekać tydzień. Dla mnie jeszcze lepiej bo w niedzielę chrzciny małej i trochę się bałam żeby mi nie odreagowała szczepienia. Dziś pobranie krwi bo jutro idziemy kontrolnie do neonatologa sprwdzić poziom żelaza itp. ;o ciekawe czy młodą będziemy dalej faszerować żelazem ;p
 
Do góry