reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wiesz co mi też lecą, a dalej mam ich dużo. Trochę zakola się robią, ale zakrywam włosami i nie widać ich tak. 😂
A u mnie właśnie bez zmian, zawsze trochę ich wypadało, ze względu na długość się tak wydaje, że jest dużo, ale na głowie nie widzę, żeby było mniej czy coś. Nawet nie wiem, czy w ciąży nie wypadało mi więcej, bo prysznic częściej się zapychał 😁🙈
 
reklama
Kupujecie coś partnerom/mężom na dzień ojca ?
Ja kupiłam galaretkę w czekoladzie, ale generalnie plan był taki, żeby dać mu słoiczek z krówkami a na słoiczek przykleić odcisk stópki Czarusia. Odcisk zrobiłam tylko teraz myślę jak to wszystko zgrać, bo nigdzie nie widzę naszych ulubionych krówek 🙈
 
Ja kupiłam galaretkę w czekoladzie, ale generalnie plan był taki, żeby dać mu słoiczek z krówkami a na słoiczek przykleić odcisk stópki Czarusia. Odcisk zrobiłam tylko teraz myślę jak to wszystko zgrać, bo nigdzie nie widzę naszych ulubionych krówek 🙈
Oo mój to łasuch więc to byłby super pomysł.


Alek dzisiaj zaczął podciągać się do siadu 😍
 
reklama
Do góry