reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
no mi właśnie 3!razy ekg robili i złe wyszło, rtg płuc i że 13 fiołek krwi. test troponinowy zrobili wyszedł ujemny po 30 s Ale badanie NT pro Np wyszło 173 norma dla.kobiet do 150 i dalej w już wiedzieli że to serce 😕jutro mam usg serca
swoją drogą pierwszy raz o takich badaniach słyszałam na nfz to chyba ostateczność bo moja teściowa chora na serce i nawet nie miała robionego😱
Masakra że to dopiero wychodzi jak coś się stanie ale czemu nie chcieli cię przyjąć na sor?
 
A waga urodzeniową dość duża była u Ciebie mój ważył 2675gram a 18maja jak się wazylismy to już miał 5650gram🤗5lipca 5miesiecy skończy
Dlatego szukałam przyczyny bo hasła typu "taki typ","źle nie wygląda"i "wyszukujesz choroby" do mnie nie przemawiają...zobaczymy jak będzie na tym nowym mleku...niby ma ruszyć....chociaż skora do jedzenia mleka nigdy ona nie była i na tym jakoś apetyt też jej nie wzrósł ale mieści się w normach bo wg lekarza ma jeść w granicach 650-750 ml i nawet nam się to udaje...:)
 
Dlatego szukałam przyczyny bo hasła typu "taki typ","źle nie wygląda"i "wyszukujesz choroby" do mnie nie przemawiają...zobaczymy jak będzie na tym nowym mleku...niby ma ruszyć....chociaż skora do jedzenia mleka nigdy ona nie była i na tym jakoś apetyt też jej nie wzrósł ale mieści się w normach bo wg lekarza ma jeść w granicach 650-750 ml i nawet nam się to udaje...:)
No to dobrze że wogole coś je 😃
 
Masakra że to dopiero wychodzi jak coś się stanie ale czemu nie chcieli cię przyjąć na sor?
Na dwóch powiedzieli że przyjmują tylko pacjentów covid owych 😱 200 przypadków na całą Polskę a oni tylko z covidem przyjmują patologia a na 3 lekarz stwierdził że może mnie przyjąć ale też na oddział covidowy bo nie zaryzykuje zarażenie wszystkich mówię że mam szczepionke a on że to nic nie znaczy dla niego bo nadal mogę przenosić no k....🤬
Mówię Ci końskie zdrowie trzeba mieć żeby chorować. Ratownik który mierzył mi są tur acje, temp itd powiedział że nie mam szans zresztą jak każdy kto czeka bo karetki przy wrzące ważniejsze.
Kardiolog powiedział żebym następnym razem karetkę wzywała i już.
A do tego wiesz za mną stało ok 20 osób z wydawałoby się poważnymi rzeczami np uraz oka albo przebita noga prętem i nikt ich nie przyjął.
Nie no koszmar trzymajcie się z dala od warszwskich szpitali.
 
Dlatego szukałam przyczyny bo hasła typu "taki typ","źle nie wygląda"i "wyszukujesz choroby" do mnie nie przemawiają...zobaczymy jak będzie na tym nowym mleku...niby ma ruszyć....chociaż skora do jedzenia mleka nigdy ona nie była i na tym jakoś apetyt też jej nie wzrósł ale mieści się w normach bo wg lekarza ma jeść w granicach 650-750 ml i nawet nam się to udaje...:)
Nam też lekarze wymyślali różne choroby przepisywali ohydne nutramingeny bo jak nie bul brzuszka to zła morfologia jak nie źle kupki to wymioty jak nie wymioty to wysypka i tak w kółku miał z 2.5 ms przeszłam na mleko ekologiczne organiczne i zero problemów nie wiem co to kolki, ulewanie, wypryski czy brak jedzenia.
No poza epizodami źle się czuję po szczepionce czy właśnie mam skok😂
A mój wczesniak i niska masa tak więc ja to lekarzom tak ufam że daj spokój.... Ostatnio pediatra sama zapisywała nazwę mleka żeby innym polecac ale wiadomo nie każdiy też chce tyle wydawać.
 
reklama
Do góry