reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny czekam na wizytę jak na jakąś egzekucję. Jedna mam prywatna przed 16 a druga na NFZ po 16 żeby potwierdzić to co usłyszę na prywatnej. Albo się zarodek zatrzymał od czwartkowej wizyty albo rośnie. Doła mam masakrycznego. I ciekawe co z tym moim splaszczonym pęcherzykiem....
Trzymam kciuki za wizyty :) Koniecznie odezwij się po ! :)
 
U mnie praktycznie ten sam zestaw i lekarz niż nie mówił o ryzyku, prawda jest taka, że to są choroby cywilizacyjne, które ma na prawdę wiele kobiet, tylko połowa niea zdiagnozowanych.
Faktycznie trochę tego jest, ale będzie dobrze skoro zaszłaś w ciążę na tabletkach anty to tak ma być, Bóg tak chciał i wszystko dobrze się skonczy! A w poprzednich ciazach nie miałaś tych chorób?
 
Robicie może badania wolnego DNA płodu? Ja się zafiksowałam i już sama nie wiem, co robić 🙄
Ja robię. Nie neguję jeśli ktoś ma inne zdanie. Jego dziecko, jego sprawa.

Dziewczyny czekam na wizytę jak na jakąś egzekucję. Jedna mam prywatna przed 16 a druga na NFZ po 16 żeby potwierdzić to co usłyszę na prywatnej. Albo się zarodek zatrzymał od czwartkowej wizyty albo rośnie. Doła mam masakrycznego. I ciekawe co z tym moim splaszczonym pęcherzykiem....
Sylwia trzymam kciuki. Przytulam wirtualnie 😘

Żeby używać detektora tętna, to trzeba mieć pojęcie o prawidłowościach ASP. Wartości, brzmienie, odróżnić bicie serduszka od szumów pępowiny, bicia serca matki itp. Przeważnie można się tylko niepotrzebnie zdenerwować.

Zazdroszcze dziewczyny możliwości chodzenia bez stanika. Przy moim rozmiarze, to niewykonalne 😉 mimo to warto zainwestować i dobry staik. Przy dobrze dopasowanym odpoczywa kręgosłup, a u ciężarnych i tak jest mega obciążony. Też nie wierzyłam w takie bajery, dopóki nie przerobiłam tego na sobie.
 
Ja robię. Nie neguję jeśli ktoś ma inne zdanie. Jego dziecko, jego sprawa.


Sylwia trzymam kciuki. Przytulam wirtualnie 😘

Żeby używać detektora tętna, to trzeba mieć pojęcie o prawidłowościach ASP. Wartości, brzmienie, odróżnić bicie serduszka od szumów pępowiny, bicia serca matki itp. Przeważnie można się tylko niepotrzebnie zdenerwować.

Zazdroszcze dziewczyny możliwości chodzenia bez stanika. Przy moim rozmiarze, to niewykonalne 😉 mimo to warto zainwestować i dobry staik. Przy dobrze dopasowanym odpoczywa kręgosłup, a u ciężarnych i tak jest mega obciążony. Też nie wierzyłam w takie bajery, dopóki nie przerobiłam tego na sobie.
Mogę polecić też dobrze dobrane staniki. Zupełnie nowa jakość życia 😁
 
reklama
Do góry