reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej, byłam dziś na wizycie.
Fasolka rośnie, nawet jak wcześniej mówiłam, że mam 1,5 tyg młodsza ciążę tak teraz się prawie wyrównało 😁😁 mamy 10 tc.
Za 3 tygodnie prenatalne.
IMG_20200720_182606.jpgIMG_20200720_182602.jpg
 
@sylwunia82 co usłyszałaś na wizytach?

Matko, jak mnie dzisiaj boli kość ogonowa. Masakra. Przechodzi tylko jak się położę.
Wczoraj też mnie bolała jak się narobiłam przy sprzątaniu. A dzisiaj nawet od siedzenia boli.
Eh... Wkurza mnie to jaka maruda że mnie w tej ciąży...
 
@sylwunia82 co usłyszałaś na wizytach?

Matko, jak mnie dzisiaj boli kość ogonowa. Masakra. Przechodzi tylko jak się położę.
Wczoraj też mnie bolała jak się narobiłam przy sprzątaniu. A dzisiaj nawet od siedzenia boli.
Eh... Wkurza mnie to jaka maruda że mnie w tej ciąży...
Masz prawo marudzić. Mamy prawo czuć się źle i sobie trochę pomarudzic.
Czekam też na wiesci sylwuni. Oby było dobrze.
Ja mam za sobą 2 występy publiczne mega wyczyn bo stres i ogólnie długie stanie na scenie. Miałam trochę mdłości przed ale adrenalina działa cuda. Na scenie było ok tylko.... chciało mi się spać... W ogóle ciągle bym spala jak pewnie większość z Was. Zauważyłam poprawę jeśli chodzi o jadłowstręt. Teraz mam napady zachcianek i jem chyba trochę za dużo. Staram się zdrowo ale na wyjeździe różnie bywa. Teraz już odpoczywam i zajadam owoce. Mam jeszcze pytanie. Czy zdarza wam się nad ranem takie "skakanie" mięśni brzucha? Nie wiem nawet jak to nazwać.. Jakby brakowało magnezu. Takie niekontrolowane skurcze ale nie w środku tylko same mięśnie. Dziwne to bo biorę dużo magnezu a zdarza mi się czasem. Nie jestem w stanie tego skontrolować a mały "groszek" ma tam pewnie niezłą pobudkę od tego trzęsienia...
 
Masz prawo marudzić. Mamy prawo czuć się źle i sobie trochę pomarudzic.
Czekam też na wiesci sylwuni. Oby było dobrze.
Ja mam za sobą 2 występy publiczne mega wyczyn bo stres i ogólnie długie stanie na scenie. Miałam trochę mdłości przed ale adrenalina działa cuda. Na scenie było ok tylko.... chciało mi się spać... W ogóle ciągle bym spala jak pewnie większość z Was. Zauważyłam poprawę jeśli chodzi o jadłowstręt. Teraz mam napady zachcianek i jem chyba trochę za dużo. Staram się zdrowo ale na wyjeździe różnie bywa. Teraz już odpoczywam i zajadam owoce. Mam jeszcze pytanie. Czy zdarza wam się nad ranem takie "skakanie" mięśni brzucha? Nie wiem nawet jak to nazwać.. Jakby brakowało magnezu. Takie niekontrolowane skurcze ale nie w środku tylko same mięśnie. Dziwne to bo biorę dużo magnezu a zdarza mi się czasem. Nie jestem w stanie tego skontrolować a mały "groszek" ma tam pewnie niezłą pobudkę od tego trzęsienia...
Niby tak, ale zła jestem bo codziennie narzekam. Ciągle coś innego.

Intymność z mężem też na poziomie 0. A jak jest dziewczyny u Was w tej kwestii?
 
reklama
Do góry