reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
a co im zależy czy dziecko jeździ tyłem czy przodem
ja byłam na takich testach masakra polecam każdemu zobaczenie co się dzieje z fotelikiem przy 140km/h przy zderzeniu 😭
Dlatego mowie zawsze do męża że z nami ma jechać wolniej, sam niech sobie pędzi.. Niestety on się wkurza na jazdę 90 km mowi ze na ekspresówkach jest to bardziej niebezpieczne
 
Ja nie pękam. Powiedziała mu już że następnym razem wyłączam nianie elektroniczną i śpię w słuchawkach.
Ciekawe co z tego zrozumiał 😁
Ja jeszcze tez nie pękam ale ile to potrwa 😂 na koniec sierpnia hania idzie do innego pokoju i jak tak się będzie budzic to nie wiem czy dam radę 😂chyba będę spala u niej na dywanie 😂
 
Ja jeszcze tez nie pękam ale ile to potrwa 😂 na koniec sierpnia hania idzie do innego pokoju i jak tak się będzie budzic to nie wiem czy dam radę 😂chyba będę spala u niej na dywanie 😂
Mój cały czas w pokoju obok śpi. Trudno dam radę, za żadne skarby nie chce z nim spać :(
Za dnia ma wystarczająco dużo mamy.
 
Moja córka wczoraj skończyła 5 miesięcy🥰 i ponieważ nie mogliśmy w Polsce z rodziną świętować jej narodzin, to zrobiliśmy jej 5miesięczne urodziny🤷‍♀️😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722-232255_Messenger.jpg
    Screenshot_20210722-232255_Messenger.jpg
    381,5 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20210722-232315_Messenger.jpg
    Screenshot_20210722-232315_Messenger.jpg
    363,9 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Ja zamierzam kupić obrotowy fotelik. Jeszcze nad tym tak głęboko nie myślałam. Moja przez 3 noce budziła się z płaczem i spała z nami. Miałam dosyć. A dzisiaj kręciła się w nocy, to na bok ją przekręcałam, bo jej się wtedy najlepiej śpi i chodziłam kilka razy pod rząd, ale na szczęście spała w łóżeczku. Po 2 mleko, po 4 wzięłam dopiero do nas i 7:30 pobudka. 😉
 
Do góry