reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wiecie co to minie wszystko! Niedługo. Bedzis lepiej. Najważniejsze jest to żebyśmy byli zdrowi. Za kilka lat zatęsknimy za takimi bobaskami
 
reklama
Właśnie Ida budziła się raz i też nie wiem co się zj..bało🤦
Przepraszam, ale aż się poplułam ze śmiechu, jak to przeczytałam😜😂.
Moje dziecko, które jeszcze niedawno tak pięknie spało, teraz też zaczęło się wybudzać.
Wyeliminowałam jej wszystki grające zabawki po 17 tej i też takie, które są po prostu głośne i od tej pory, śpi trochę lepiej. Pediatra mi powiedziała, że jest to dla niej nadmiar bodźców na noc, ona to w głowie przerabia i dlatego się wybudza... Teraz po niani, aktualnie z covidem siedzi, więc po 17 są tylko książeczki, ciuchcia duplo, bo ją uwielbia, zwłaszcza kotka czarnego, bujak żyrafa i maskotki, no i u nas na razie działa, chyba, że się zj...😂😜😂😜, jak u @Mikstura 🥳🤫🤭🤔😱😜.
 
Przepraszam, ale aż się poplułam ze śmiechu, jak to przeczytałam😜😂.
Moje dziecko, które jeszcze niedawno tak pięknie spało, teraz też zaczęło się wybudzać.
Wyeliminowałam jej wszystki grające zabawki po 17 tej i też takie, które są po prostu głośne i od tej pory, śpi trochę lepiej. Pediatra mi powiedziała, że jest to dla niej nadmiar bodźców na noc, ona to w głowie przerabia i dlatego się wybudza... Teraz po niani, aktualnie z covidem siedzi, więc po 17 są tylko książeczki, ciuchcia duplo, bo ją uwielbia, zwłaszcza kotka czarnego, bujak żyrafa i maskotki, no i u nas na razie działa, chyba, że się zj...😂😜😂😜, jak u @Mikstura 🥳🤫🤭🤔😱😜.
Widzisz, a u nas często w ciągu dnia idzie tv a mały się bawi, do samego końca nieraz coś oglądamy, bawi się wszystkimi zabawkami łącznie z grającymi a zdarzają się super noce :) z soboty na niedzielę przespał od 20 do 5:30 !!!! Bez ani jednej pobudki ! Wypił mleko i spał z nami do 7... Ma też gorsze noce, ale nie ma tragedii. Pewnie wszystko zależy od dziecka. Zresztą macierzyństwo zweryfikowało moje plany. Moje dziecko miało nie mieć dostępu do telefonu (często oglądamy nagrane z nim filmiki), miało nie oglądać TV ( ogląda ze mną seriale, bajek nie 😆) i miało się super odżywiać. I co ? Pal licho plany 😂😂😂
 
Wiecie co to minie wszystko! Niedługo. Bedzis lepiej. Najważniejsze jest to żebyśmy byli zdrowi. Za kilka lat zatęsknimy za takimi bobaskami
Haha ja tam nie narzekam, ale myślę, że w moim przypadku może być tylko gorzej 😂 Już teraz z grzecznego bobaska zrobił się niezły łobuz, a co to będzie jak podrośnie i zacznie stawiać na swoim 😳
 
Cześć w ten piękny dzień po słabo przespanej nocy 😆 u nas tak wiało że masakra... A jeszcze pranie zostawiłam na tarasie i mam nadzieję że go nie porwało.
Które dzieciaki już chodzą ? 😀 Hania na pewno i jeszcze którejś maleństwo też tylko zapomniałam które 😆 u nas nie szykuje się że będzie chodził w najbliższym czasie 😂
 
Cześć w ten piękny dzień po słabo przespanej nocy 😆 u nas tak wiało że masakra... A jeszcze pranie zostawiłam na tarasie i mam nadzieję że go nie porwało.
Które dzieciaki już chodzą ? 😀 Hania na pewno i jeszcze którejś maleństwo też tylko zapomniałam które 😆 u nas nie szykuje się że będzie chodził w najbliższym czasie 😂
Adaś ;)
 
Cześć w ten piękny dzień po słabo przespanej nocy 😆 u nas tak wiało że masakra... A jeszcze pranie zostawiłam na tarasie i mam nadzieję że go nie porwało.
Które dzieciaki już chodzą ? 😀 Hania na pewno i jeszcze którejś maleństwo też tylko zapomniałam które 😆 u nas nie szykuje się że będzie chodził w najbliższym czasie 😂
U mnie mala chodzi przy meblach i jak trzyma się ją za raczki. Sama jeszcze nie bo jak się pusci to gleba :D ale duzo probuje wiec i duzo siniaków mamy :D
 
reklama
Cześć w ten piękny dzień po słabo przespanej nocy 😆 u nas tak wiało że masakra... A jeszcze pranie zostawiłam na tarasie i mam nadzieję że go nie porwało.
Które dzieciaki już chodzą ? 😀 Hania na pewno i jeszcze którejś maleństwo też tylko zapomniałam które 😆 u nas nie szykuje się że będzie chodził w najbliższym czasie 😂
U nas też z nosa leci i mały jęczał 🤣
 
Do góry