reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie mala chodzi przy meblach i jak trzyma się ją za raczki. Sama jeszcze nie bo jak się pusci to gleba :D ale duzo probuje wiec i duzo siniaków mamy :D
U mnie mały przy meblach i przy czym się da to chodzi, jak go trzymam za rączki to aż biega a nie chodzi, stoi już dawno sam ale nie chce zrobić tego kroczku pierwszego :p nigdy nie robił żeby się przestraszyć czy coś :p
 
U mnie mały przy meblach i przy czym się da to chodzi, jak go trzymam za rączki to aż biega a nie chodzi, stoi już dawno sam ale nie chce zrobić tego kroczku pierwszego :p nigdy nie robił żeby się przestraszyć czy coś :p
Nie obrażajcie się dziewczyny. Ale po jaki grzyb prowadzacie dzieci za rączki? To tak naprawdę mało wspólnego ma z chodzeniem bo inaczej dziecko swój ciężar roznosi. Dziecko musi przejść swoje etapy a prawdzenie takie jest bez sensu.
 
Nie obrażajcie się dziewczyny. Ale po jaki grzyb prowadzacie dzieci za rączki? To tak naprawdę mało wspólnego ma z chodzeniem bo inaczej dziecko swój ciężar roznosi. Dziecko musi przejść swoje etapy a prawdzenie takie jest bez sensu.
Mój chce żeby go prowadzać, wyciąga rączki i płacze
 
Nie obrażajcie się dziewczyny. Ale po jaki grzyb prowadzacie dzieci za rączki? To tak naprawdę mało wspólnego ma z chodzeniem bo inaczej dziecko swój ciężar roznosi. Dziecko musi przejść swoje etapy a prawdzenie takie jest bez sensu.
Masz rację, ale od czasu do czasu robię mu ta przyjemność bo się wtedy ogromnie cieszy 😀 to jest kolejna rzecz której nigdy miałam nie robić a jednak 😆
 
A jak będzie chciał dotknąć ognia też mu pozwolisz? To ty jako rodzic decydujesz😀 wiadomo pewnie krzywda się nie dzieje ale nie jest zalecane 😀
Ja już na te wszystkie zalecenia patrzę przez palce :) chodziki też są super złe, u mnie wszystkie dzieci jeździły w nich i są zdrowe :) ja sama nie dawałam Krzyśka co prawda ale teraz tak myślę że w sumie nic by mu się nie stało :p myślę że są dużo gorsze rzeczy które moga zrobić maluchom krzywdę :)
 
reklama
Ja już na te wszystkie zalecenia patrzę przez palce :) chodziki też są super złe, u mnie wszystkie dzieci jeździły w nich i są zdrowe :) ja sama nie dawałam Krzyśka co prawda ale teraz tak myślę że w sumie nic by mu się nie stało :p myślę że są dużo gorsze rzeczy które moga zrobić maluchom krzywdę :)
No ja akurat przez chodzik mam rozwalony kręgosłup, ale.mysle że właśnie każdy robi co chce.
 
Do góry