reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, któraś z Was pisała, że dziecko miało zaczerwieniony policzek, taki placek czerwony od ząbkowania? U nas w nocy zaczął się katar i ten czerwony policzek. W sumie widać już jedynki górne więc pewnie teraz będą się przebijać. Ida dopiero usnęła. Mąż próbował ją uśpić to bez szans dzisiaj, prawie trzy godziny z nią balowaliśmy😭
U mnie mały miał czerwone poliki 🙂
 
reklama
U nas tak jest, od wczoraj chodzi z czerwonymi policzkami, tylko nie wiem co może mu tam wychodzić.

Dziewczyny jestem zła :( mój gin wycofał zastrzyki antykoncepcyjne i jestem w kropce co teraz mam przyjmować. Nie chcę tabletek, bo o nich nie pamiętam 😭
A wkładka ? Ja mam levosert. Wiem, że to spory koszt na raz. Ale masz z głowy i najważniejsze, nie musisz pilnować się.
A czemu wycofał ?
 
Moja Kinga miała wózek jak miała rok skończony dobry chyba tak z półtorej roku to fajnie się bawiła takim wózkiem 😀
No ja jakoś tego nie widzę. Lena ma serie 4 zabawek z fisher price i je lubi, traktorek Safari, kostkę v tech, jakieś pianinka i lubi je. Wydaje mi się, że jest po prostu za małą na to. Jakby dostała to, dopiero na święta za rok, to ok.
 
No ja jakoś tego nie widzę. Lena ma serie 4 zabawek z fisher price i je lubi, traktorek Safari, kostkę v tech, jakieś pianinka i lubi je. Wydaje mi się, że jest po prostu za małą na to. Jakby dostała to, dopiero na święta za rok, to ok.
Hanka basi lalkę tuła, robi aaaa. Pokazuje oczka nosek. Pcha wózeczkiem aaaa😀.
 
No ja jakoś tego nie widzę. Lena ma serie 4 zabawek z fisher price i je lubi, traktorek Safari, kostkę v tech, jakieś pianinka i lubi je. Wydaje mi się, że jest po prostu za małą na to. Jakby dostała to, dopiero na święta za rok, to ok.
No tak moja miała poltora roku i wozila wózek
 
Ostatnia edycja:
A wkładka ? Ja mam levosert. Wiem, że to spory koszt na raz. Ale masz z głowy i najważniejsze, nie musisz pilnować się.
A czemu wycofał ?
Nie mogę przy karmieniu :(
Właśnie nie wiem, najgorsze, że tak polecsl, więc pierwszy miałam w połowie października i dzwonie żeby zapytać, czy ceny się zmieniły, bo powinnam zrobić już teraz zastrzyk, a recepcjonistka, że oferowali to do końca października.. już mógł powiedzieć że to jednorazowy zastrzyk.
 
reklama
Nie mogę przy karmieniu :(
Właśnie nie wiem, najgorsze, że tak polecsl, więc pierwszy miałam w połowie października i dzwonie żeby zapytać, czy ceny się zmieniły, bo powinnam zrobić już teraz zastrzyk, a recepcjonistka, że oferowali to do końca października.. już mógł powiedzieć że to jednorazowy zastrzyk.
Możesz wkladke nie hormonalna,albo implant antykoncepcyjny. Ja jakoś nie lubię ingerencji hormonalnej w żadnej postaci i ciagle sie zastanawiam nad tym implantem.
 
Do góry