reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Co do kredytów to marny teraz czas. My kredyt braliśmy na jesieni w ten glupi okres. Co prawda rata skoczyla nam o 100zl zanim zdążyli nam wypłacić No ale narazie tylko tyle. Qiec liczę ze juz nie urośnie. Za to ceny w sklepach, prąd i gaz to już inna bajka ;/ tragedia doslownie...

Dziewczyny pokazenie czym przykrywacie maluchy na noc ? U mnie kolderka za ciepło, koc za ciepło, ciebki kocyk to ma plecy zimne j rece. Mimo ze pajac ubrany. W nocy około 22 stopnie bo my z tych cieplolubnych.
A czy któreś z Was dziecko przy usypianiu tez się poci?
U nas jak mala usypia z nami w łóżku to mokra szyja, wlosy itp. Myslalam ze jej za gorąco ale ubrałam w body, temp przykręcona na maksa i dalej to samo. Potem przechodzi i mloda lodowata. Czytalam ze tak moze byc przy anemia i przy braku witaminy D. I teoche sie zmartwiłam
Hanka przy chorobie zaczęła się pocic jak usypia la. Teraz już jej to minęło. Cała glowke miala mokra i loczki jej sie robiły
 
reklama
Co do kredytów to marny teraz czas. My kredyt braliśmy na jesieni w ten glupi okres. Co prawda rata skoczyla nam o 100zl zanim zdążyli nam wypłacić No ale narazie tylko tyle. Qiec liczę ze juz nie urośnie. Za to ceny w sklepach, prąd i gaz to już inna bajka ;/ tragedia doslownie...

Dziewczyny pokazenie czym przykrywacie maluchy na noc ? U mnie kolderka za ciepło, koc za ciepło, ciebki kocyk to ma plecy zimne j rece. Mimo ze pajac ubrany. W nocy około 22 stopnie bo my z tych cieplolubnych.
A czy któreś z Was dziecko przy usypianiu tez się poci?
U nas jak mala usypia z nami w łóżku to mokra szyja, wlosy itp. Myslalam ze jej za gorąco ale ubrałam w body, temp przykręcona na maksa i dalej to samo. Potem przechodzi i mloda lodowata. Czytalam ze tak moze byc przy anemia i przy braku witaminy D. I teoche sie zmartwiłam
Mój Filip śpi w ciepłym śpiworku. Jak zasypia ze mną przytulony na łóżku to ta strona głowy, która leży na moim ramieniu jest upocona :p
 
Co do kredytów to marny teraz czas. My kredyt braliśmy na jesieni w ten glupi okres. Co prawda rata skoczyla nam o 100zl zanim zdążyli nam wypłacić No ale narazie tylko tyle. Qiec liczę ze juz nie urośnie. Za to ceny w sklepach, prąd i gaz to już inna bajka ;/ tragedia doslownie...

Dziewczyny pokazenie czym przykrywacie maluchy na noc ? U mnie kolderka za ciepło, koc za ciepło, ciebki kocyk to ma plecy zimne j rece. Mimo ze pajac ubrany. W nocy około 22 stopnie bo my z tych cieplolubnych.
A czy któreś z Was dziecko przy usypianiu tez się poci?
U nas jak mala usypia z nami w łóżku to mokra szyja, wlosy itp. Myslalam ze jej za gorąco ale ubrałam w body, temp przykręcona na maksa i dalej to samo. Potem przechodzi i mloda lodowata. Czytalam ze tak moze byc przy anemia i przy braku witaminy D. I teoche sie zmartwiłam
Mój Filip śpi w ciepłym śpiworku. Jak zasypia ze mną przytulony na łóżku to ta strona głowy, która leży na moim ramieniu jest upocona :p
 
Mój Filip śpi w ciepłym śpiworku. Jak zasypia ze mną przytulony na łóżku to ta strona głowy, która leży na moim ramieniu jest upocona :p
Élodie podobnie, śpi w ciepłym śpiworku i strona główki, na której śpi best lekko spocona, ale ona się w nocy często przekręca, więc zaraz się "wietrzy"😆.
 
Przeraziłyście mnie, jeszcze dziś wejdę na konto polskie i sprawdzę ile.mi za kredyt pociągnęli...600 zl więcej? Toż to zbrodnia, jaki by człowiek nie wziął kredyt!!!
 
reklama
Przeraziłyście mnie, jeszcze dziś wejdę na konto polskie i sprawdzę ile.mi za kredyt pociągnęli...600 zl więcej? Toż to zbrodnia, jaki by człowiek nie wziął kredyt!!!
Wiesz to zależy przy jakim oprocentowaniu, jaki i na jaką kwotę brało się kredyt. Bo jak przy najniższym prawie maksymalną zdolność to i tak już duża rata może wzrosnąć i dwukrotnie, bo to wzrost oprocentowania koło 2% do aktualnie prawie 5%, a póki co nie zanosi się żeby miało przestać rosnąć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry