reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas od czwartku basia, hanka juz dzis kaszel szczekający więc pewnie krtan
No właśnie panuje znowu jakies dziadostwo. Myslalam ze dotrwam do urlopu bo to juz za tydzień a tu masz od wczoraj kaszel, katar. I właśnie walczymy z temperatura... wszyscy wkolo chorzy, pogoda typowo jesienna widc co tu się dziwić...
Zdrowia dla dziewczyn !! I cierpliwosvi dla nas matek ;D !
 
reklama
No właśnie panuje znowu jakies dziadostwo. Myslalam ze dotrwam do urlopu bo to juz za tydzień a tu masz od wczoraj kaszel, katar. I właśnie walczymy z temperatura... wszyscy wkolo chorzy, pogoda typowo jesienna widc co tu się dziwić...
Zdrowia dla dziewczyn !! I cierpliwosvi dla nas matek ;D !
Moja baska 2 dni choroby i zdrowa jak ryba 😂 nasmarowana czosnkiem 😂od wczoraj wczasuje się z babcia nad jeziorkiem juz😂 na 2 tyg pojechala 😂 aaa oddała chorobę Hance niestety 😥 właśnie dzwonilam na ubezpieczyczalnie o wizyte domowa 😂zobaczymy czy jakiś doktorek się zjawi 😁
 
Ja dzisiaj przechodzę na nowy sklep a hanka chora. Miała niania przyjść normalnie ale w nocy gorączka co 4 h, więc dzis odmowie nianie. Na szczęście stary zostanie z Hanka!
 
Ja dzisiaj przechodzę na nowy sklep a hanka chora. Miała niania przyjść normalnie ale w nocy gorączka co 4 h, więc dzis odmowie nianie. Na szczęście stary zostanie z Hanka!
Duzo sil dla starego !;D i dla Ciebie !;) to tylko Basia bedzie wczasowala;D u nas wczoraj goraczka zbijana co 4h a w nocy takie wybudzanie się z przeraźliwym krzykiem ze moze spalam ze 2h łącznie. I właśnie wychodzę do pracy... nie wiem czy wiadro kawy pomoze ;D na czatach zostaje tez stary i ogarnia dzis lekarza .
 
reklama
Ja dzisiaj przechodzę na nowy sklep a hanka chora. Miała niania przyjść normalnie ale w nocy gorączka co 4 h, więc dzis odmowie nianie. Na szczęście stary zostanie z Hanka!
Współczuję wam chorych dzieciaczków u nas na szczęście ostatnio zdrowi wszyscy 🙂mały za to postępy robi tańcuje na nogach i chodzimy dużo za 1reke sam przychodzi i ciągnie chodź mama 😀a mi już brak sił latać za nim i zrób coś w domu 🤣ale tancerz serio niesamowity tylko usłyszy muzykę to i Kingę bierze i tańczy na okrągło 😀
 
Do góry