reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czupryna Kuby 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20220912_170357240.jpg
    IMG_20220912_170357240.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Dajecie jeszcxe dzieciaka mleko w nocy? Ja bym chciala juz nie dawac butli przed snem tylko nie wiem jak się za to zabrać 😂
my dajemy🙈 on chce tutu i koniec🤷‍♀️ minimum 1 butelka. Ale my to juz robimy mechanicznie, ja czasem rano nawet juz nie pamietam czy pił czy nie tylko sprawdzam czy gdzies jest pusta butelka🙈 ja też chciałam rezygnować z mleka ale jak chorował i nie chciał jesc to mleko nas ratowało i teraz stwierdziłam ze niech pije dlugo chce😊
 
Dziękuję, ogólnie dobrze. Élodie już drugi rok z nianią zaczyna, ale miała dwa miesiące przerwy wakacyjnej i trochę płacze rano jak ją zostawiam, mam nadzieję, że wkrótce przestanie. Ja kończę w tym roku tytularyzację (wiosną zdałam "konkurs"), więc mam jeszcze ten rok ciężki, a potem to już luzik😃.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220913-092049_Gallery.jpg
    Screenshot_20220913-092049_Gallery.jpg
    347,5 KB · Wyświetleń: 78
Dziękuję, ogólnie dobrze. Élodie już drugi rok z nianią zaczyna, ale miała dwa miesiące przerwy wakacyjnej i trochę płacze rano jak ją zostawiam, mam nadzieję, że wkrótce przestanie. Ja kończę w tym roku tytularyzację (wiosną zdałam "konkurs"), więc mam jeszcze ten rok ciężki, a potem to już luzik😃.
Jej, jaka duża panna!🤩
 
Dziękuję, ogólnie dobrze. Élodie już drugi rok z nianią zaczyna, ale miała dwa miesiące przerwy wakacyjnej i trochę płacze rano jak ją zostawiam, mam nadzieję, że wkrótce przestanie. Ja kończę w tym roku tytularyzację (wiosną zdałam "konkurs"), więc mam jeszcze ten rok ciężki, a potem to już luzik😃.
Ładna lalunia 😍
 
my dajemy🙈 on chce tutu i koniec🤷‍♀️ minimum 1 butelka. Ale my to juz robimy mechanicznie, ja czasem rano nawet juz nie pamietam czy pił czy nie tylko sprawdzam czy gdzies jest pusta butelka🙈 ja też chciałam rezygnować z mleka ale jak chorował i nie chciał jesc to mleko nas ratowało i teraz stwierdziłam ze niech pije dlugo chce😊
My dajemy przed snem i raz w nocy... upomina się sama ze chce "meko" wiec odpuściłam odstawianie na sile. Nie spinam się jak wypije ;D bedzie chciala to sama odstawić. Inne posiłki tez ladnie jje wiec luz
 
reklama
Daj spokój... Byliśmy w szpitalu, bo miał dreszcze i wysypka rozlała się na całe ciało, w szpitalu się okazało, że jeszcze wysoka gorączka (przed wyjazdem nie miał), ale w sumie nic konkretnego nie stwierdzili, przepisała tylko syrop antyhistaminowy. Wczoraj wieczorem myślałam, że jest już trochę lepiej, że się w końcu choć trochę wyśpię, bo wysypka w większości zeszła i ogólne samopoczucie ok, tyle, że nie chciał zasnąć, ale dziś nad ranem znów dreszcze, gorączka 39, wysypka i jeszcze całe sklejone oczko, a do tego kaszel znów jest taki jak na początku (wczoraj już był lepszy) no i glut po pas. Jutro znów będę musiała iść do lekarza, pewnie przedłuży mi opiekę, a do tego i mnie i chłopaka też zaczyna coś brać 😥
Jak się czujecie i jak maly? Dopiero doczytałam forum i tak myślę że byc moze covid. U nas przy temperaturze teraz tez były dreszcze i oparliśmy się o sor. W domu temp ok a na sorze 39 ;o niby wirusówka, do tego zum. A po chorobie nam lekarka powiedziala ze podejrzewała covid i q tym kierunku nas obserwowała ale nie robila testu... my juz siedzimy 4 tydzien q domu..... masakra
 
Do góry