reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Podziwiam Was.. ja mam spadek energii, że jak Lena śpi, to śpię z nią, a rano nie mogę wstać.. dzisiaj wyszłyśmy na spacer, kaszel jest, ale nie męczy się. Głowa się przewietrzyła.
 
reklama
Podziwiam Was.. ja mam spadek energii, że jak Lena śpi, to śpię z nią, a rano nie mogę wstać.. dzisiaj wyszłyśmy na spacer, kaszel jest, ale nie męczy się. Głowa się przewietrzyła.
Robiłaś może jakieś badania sobie ? Tarczyca chociażby ? Może coś nie tak skoro aż tak się męczysz. Ja na początku teraz ciąży miałam tak że ok 17 to bym spala na stojąco, teraz mam znowu napływ energii
 
Robiłaś może jakieś badania sobie ? Tarczyca chociażby ? Może coś nie tak skoro aż tak się męczysz. Ja na początku teraz ciąży miałam tak że ok 17 to bym spala na stojąco, teraz mam znowu napływ energii
Zbieram się i zbieram. Zebrać się nie mogę. 😏 Zawsze coś ważniejsze. Ale dziękuję:)
 
Zbieram się i zbieram. Zebrać się nie mogę. 😏 Zawsze coś ważniejsze. Ale dziękuję:)
U mnie spadek Energi na maksa. Wstaje o 5.30 zeby na 7 być w pracy. Przed jakieś małe zakupy. Po 15 odbieram mloda i do 20 jest tylko ze mną. Zasypia kolo 21-21;30. Wiec zanim ogatne siebie tj i jest 22-23... w nocy jeszcze ze dwie pobudki. Qiec moje zmeczenie zaczyna mi coraz bardziej dokuczać .
Badania wszystkie dobre a ja jak zoombie i oczy na zapałki. Chyba ta jesien mi nie pomaga ale byle do wiosny ;D !
 
Hej dziewczyny, jak u Was jest z wycieczkami na basen? My bylismy ostatnio pierwszy raz od dawna, mloda juz sie wyrywala do tego zeby sama chodzila, a ja za nią krok w krok, myslalam ze zawalu dostane, bo ta oczywiscie pochyla sie zeby wziac pilke i ziuuuuum, glową ląduje do wody, w ostatniej chwili ją zlapalam 😂 jeszcze sie bardzo chwieje jak chodzi w basenie i co chwile jest na granicy gleby. Wiec latam za nią kak glupia przewrażliwiona matka bo mam najczarniejsze scenariusze przed oczami, ze mi sie zachlysnie jakos powaznie i od razu wyobrazam sobie niedotlenienie albo inne skutki 😳 moja mama mi mowi zebym troche wyluzowala. A jak jest u Was?
 
Pokazcie w ogole Wasze pociechy, mega dawno ich nie widzialam 🙂 to moj bąbel, miala przedwczesnego mikołaja 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-11-19-13-38-36-462_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-19-13-38-36-462_com.miui.gallery.jpg
    348,8 KB · Wyświetleń: 76
My ostatni raz na basenie byliśmy chyba w maju. W ciąży jakoś mnie nie ciągnie, więc następna wizyta na basenie już z dwójką będzie pewnie też koło maja. Ale Czarek w lato nad rzeką z tatą urzędował. Zupełnie nie boi się wody i biega jak szalony. Nie raz wpadł pod wodę. Też nie jestem tym zachwycona, ale jest nie do ogarnięcia😄
Śliczną masz córeczkę. I te loczki😊
 
Pokazcie w ogole Wasze pociechy, mega dawno ich nie widzialam 🙂 to moj bąbel, miala przedwczesnego mikołaja 😂
Śliczna ❤️❤️u nas basen okej, biega wywala się 😂 uwielbia wode 😀 a to Hanulka juz duza dziewczynka 😀codziennie mnie zadziwia swoim zmiennym nastrojem 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20221120_013126_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221120_013126_com.android.gallery3d.jpg
    227,8 KB · Wyświetleń: 77
  • Screenshot_20221120_013031_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221120_013031_com.android.gallery3d.jpg
    216,9 KB · Wyświetleń: 75
reklama
@LenkaW86 przystojniak mały! 🤩
@Święta92 @Tola90 przepiękne małe kobietki! 🤩
My na basen się wybieramy i a to okres, a to katar itd. ale myślimy o tym.
Ja więcej mam filmików ostatnio już zdjęć 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20221119_114918.jpg
    IMG_20221119_114918.jpg
    447,6 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_20221114_204958.jpg
    IMG_20221114_204958.jpg
    973,6 KB · Wyświetleń: 81
  • IMG_20221111_204126.jpg
    IMG_20221111_204126.jpg
    941,5 KB · Wyświetleń: 78
Do góry