reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja to różnie z tym snem mam, ogólnie to syn mnie budzi z 2-3 razy w nocy i przy okazji zaliczam WC, nieraz mam że jak się obudzę to 2 godz się męczę żeby zasnąć a później nie ma jak odespać bo syn się budzi i trzeba się nim zająć więc jak bym mogła to bym spała do bardzo późna 😁
 
reklama
Dziewczyny to samo mam z tym snem ostatnio-zasypiam ok 23 a 4-5 juz sie budze i nie moge zasnąć...a jeszcze kilka tyg.temu zasypialam o 21 i budzilam sie o 7 🤦‍♀️
 
Mam dziewczyny takie pytanie, bo to moja pierwsza ciąża i nie do końca wszystko wiem, bo według kalendarza dzisiaj powinnam mieć 16+4tc a nie dawno wróciłam od lekarza i na USG wyszło, że to 17+3tc i termin na walentynki 🙂 to możliwe żeby daty się tak różniły?
 
Może być tak że terminy się różnią. U nas z pierwszego usg miało być 11.02 a z kolejnego wyszło 3.02. Wydaje mi się że daty są podawane na podstawie obliczeń wielkości dziecka. I dlatego taka rozbieżność :)
 
Moze tak byc, kalendarzowo liczysz od dnia ostatniej miesiaczki, ale moze sie okazac ze owulacje mialas wczesniej niz wynika z Twojego cyklu. Lekarze najczesciej przeliczaja termin na podstawie wielkosci plodu. Najlepiej dopytaj lekarza o ta rozbieżność.
 
Dziewczyny czy to normalne ze tak rosną biodra ? No jestem zalamana bo widze po sobie ze robie sie coraz szersza 😔 to tez moja pierwsza ciaza i nie wiem czego mogę sie spodziewać
 
reklama
Ja ostatnio pisałam że brzucha nie ma i nir widać a w tygodniu z dnia na dzień stawał się coraz większy i większy :D jak dla mnie to juz taka mała piłeczka. I szczerze? Tęsknię za tym płaskim brzuchem :D teraz kompletnie nie mogę się ułożyć do snu, mam wrażenie jakbym spała na piłce. Pomalowanie paznokci u stóp graniczy z cudem. Założenie buta też się robi ciężkie. :D a to dopiero połowa. Gdzie do końca :D!
Dziewczyny czy Was też męczy taka bezsenność w ciąży? Nigdy nie miałam problemu ze snem a teraz to jakaś tragedia.
Może poduszka dla kobiet w ciąży lub zwinięty w rulon koc pomoże? 🙂 Ostatnio przetestowałam i w końcu zasnęłam 🤣
 
Do góry