reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas jakoś leci, chociaż nie powiem, nie jest mi jakoś super łatwo odnaleźć się jako matce dwójki dzieci. Tym bardziej podziwiam wszystkie mamy, które ogarniają dzieci, dom, siebie i jeszcze mają czas na cokolwiek innego. Żeby nie było maleństwo jest cudowne, a Czaruś o dziwo przyjął ją wyjątkowo dobrze. Myślę że od poniedziałku wróci do żłobka, bo siedzenie w domu go nudzi.
 
U nas jakoś leci, chociaż nie powiem, nie jest mi jakoś super łatwo odnaleźć się jako matce dwójki dzieci. Tym bardziej podziwiam wszystkie mamy, które ogarniają dzieci, dom, siebie i jeszcze mają czas na cokolwiek innego. Żeby nie było maleństwo jest cudowne, a Czaruś o dziwo przyjął ją wyjątkowo dobrze. Myślę że od poniedziałku wróci do żłobka, bo siedzenie w domu go nudzi.
Kochana jak masz możliwość żeby synek został w domu to polecam żebyście jeszcze trochę przeczekali z tym żłobkiem.. Nie wiem ile ma maleństwo ale z doświadczenia wiem że u takiego maluszka to prawie każda infekcja kończy się w szpitalu. Ja syna puściłam do żłobka jak młodszy miał 3 miesiące, przyniósł rsv i trafiliśmy z maluchem do szpitala.
 
Kochana jak masz możliwość żeby synek został w domu to polecam żebyście jeszcze trochę przeczekali z tym żłobkiem.. Nie wiem ile ma maleństwo ale z doświadczenia wiem że u takiego maluszka to prawie każda infekcja kończy się w szpitalu. Ja syna puściłam do żłobka jak młodszy miał 3 miesiące, przyniósł rsv i EURtrafiliśmy z maluchem do szpitala.
No tak racja mały też złapał katar i nie umiał oddychać bo miał taki obrzęk nosa i na płuca poszło jak 7tygodni miał to w szpitalu wylądował 😔
 
Kochana jak masz możliwość żeby synek został w domu to polecam żebyście jeszcze trochę przeczekali z tym żłobkiem.. Nie wiem ile ma maleństwo ale z doświadczenia wiem że u takiego maluszka to prawie każda infekcja kończy się w szpitalu. Ja syna puściłam do żłobka jak młodszy miał 3 miesiące, przyniósł rsv i trafiliśmy z maluchem do szpitala.
Mała ma dopiero dwa tygodnie. Fakt - chciałam przetrzymać Czarka w domu miesiąc, ale po pierwsze widzę że się nudzi, kiedy nie jestem mu w stanie poświęcić 100% czasu, po drugie z tych nudów najchętniej wisiałby na cycku (tak, jeszcze się nie odstawiliśmy, chociaż jak został z samym tatą, jak byłam w szpitalu to o cycku zapomniał ...), a po trzecie - jakkolwiek źle to nie zabrzmi - obawiam się że z dwójką sama w domu bym zwariowała.
 
reklama
Mała ma dopiero dwa tygodnie. Fakt - chciałam przetrzymać Czarka w domu miesiąc, ale po pierwsze widzę że się nudzi, kiedy nie jestem mu w stanie poświęcić 100% czasu, po drugie z tych nudów najchętniej wisiałby na cycku (tak, jeszcze się nie odstawiliśmy, chociaż jak został z samym tatą, jak byłam w szpitalu to o cycku zapomniał ...), a po trzecie - jakkolwiek źle to nie zabrzmi - obawiam się że z dwójką sama w domu bym zwariowała.
[/QUOTE
Spokojnie. Ja bym dala do żłobka. I tak będzie ci przynosił wszystko i tak. Szkoda dziecka żeby siw nudziło. Basia chodzila od razu do przedszkola i jakos przetrwaliśmy. Bedzie dobrze. Gratulacje ❤️
 
Do góry