reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mam jeszcze jedno do Was pytanie odnosnie pracy. Nadal pracujecie?
Ja mam juz 17 tc i nie spieszno mi na zwolnienie ( praca biurowa ) a współpracownice mi powiedzialy ze praca przy komputerze tez nie jest za dobra bo promieniowanie itp i ze nie powimnam pracować do konca tak jak planowalam. Jak sądzicie? I jak to jest u Was ?
 
reklama
Jak coś zakazują to fajnie, aby było uzasadnienie 🙂 Z moich informacji to kawę można pić z umiarem zarówno w prawidłowo rozwijającej się ciąży jak i podczas kp. W czarnej herbacie także jest kofeina.
 
Mam jeszcze jedno do Was pytanie odnosnie pracy. Nadal pracujecie?
Ja mam juz 17 tc i nie spieszno mi na zwolnienie ( praca biurowa ) a współpracownice mi powiedzialy ze praca przy komputerze tez nie jest za dobra bo promieniowanie itp i ze nie powimnam pracować do konca tak jak planowalam. Jak sądzicie? I jak to jest u Was ?
Mam jeszcze jedno do Was pytanie odnosnie pracy. Nadal pracujecie?
Ja mam juz 17 tc i nie spieszno mi na zwolnienie ( praca biurowa ) a współpracownice mi powiedzialy ze praca przy komputerze tez nie jest za dobra bo promieniowanie itp i ze nie powimnam pracować do konca tak jak planowalam. Jak sądzicie? I jak to jest u Was ?
Ja pracowałam do 18tc czyli od tygodnia tak naprawdę jestem na zwolnieniu lekarskim dopiero. Też praca przy komputerze przez 8h i wszystko było ok, ginekolog nic nie mówił. Fakt że im większy brzuch tym ciezej było wysiedzieć tyle czasu ale spokojnie można sobie robić przerwy itp. Myślę że gdyby nie to że pracuje w służbie zdrowia to pociągnęła bym jeszcze dalej z pracą ale zdrowy rozsądek kazał już odpuścić :D
 
reklama
Do góry