reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej.
Ja dzisiaj po wizycie.
Jestem rozczarowana, że tutaj nie ma na wizytach USG. Ten mój lekarz to naprawdę dobry ginekolog, ale wogóle nie jest chętny do wystawiania skierowania na USG.
Teraz mam się zapisać za 2-3 tygodnie dopiero. I mnie denerwuje, bo to będzie 7 tygodni różnicy. Czyli były prenatalne i teraz połówkowe. Ilość badań jak na NFZ.
W ogóle jestem podminowana dzisiejszą wizytą. Lekarz po moich badaniach glukozy stwierdził, że się kwalifikują jako cukrzyca i dał skierowanie do diabetologa. No i oczywiście dieta.
 
U mnie przed bylo 60 teraz 17+2 i jest 64/5 😵 ale ja przed ciaza bardzo duzo sportu uprawialam, teraz nadal jednak nie tak intensywnie i rzadziej.

za to wczoraj z mezem poczulismy 100%owego mocnego kopniaka 😍
 
reklama
Do góry