reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja tez sie dziwie, bo u mnie na usg genetycznym juz mi lekarz powiedzial plec 11t6d. A testy z krwi tylko potwierdzily.

Moze to zalezy od doświadczenia lekarza ?
Ja w sumie przeczuwalam ze bedzie dziewczynka, ale wszyscy mi mowia zebym nie sugerowala się tym co lekarz mowi bo potem moze byc psikus a tu wszystko rozowe. A ja juz bym chciala te rozowe slodkie malenkie ciuszki 🤩😍
 
reklama
U mnie lekarz na USG I trymestru przewidywał dziewczynkę i tydzień temu inny lekarz (lekarz prowadzący) też mówił, że pewnie dziewczynka. Ale czekam jeszcze na potwierdzenie w USG połówkowym ;)
 
U mnie na prenatalnych w 13 tygodniu Doktor powiedział że będzie chłopak, teraz 9go byłam u swojej Doktor i też potwierdziła chłopaka 🙂 w sumie mały się tak rozkraczył na badaniu, że nie ma wątpliwości 🙂a czujecie dziewczyny już ruchy dziecka? Ja jestem 18t4d i od paru dni czuje, raz się wierci jakby fikołki robił a na następny dzień jest bardzo spokojny i trochę mnie to martwi,
 
a czujecie dziewczyny już ruchy dziecka? Ja jestem 18t4d i od paru dni czuje, raz się wierci jakby fikołki robił a na następny dzień jest bardzo spokojny i trochę mnie to martwi,
Ja zaczęłam wyraźnie czuć w zeszły wtorek i teraz codziennie czuję. Nawet widać jak się lekko brzuch odkształca ;) Moje dziecko chyba nadpobudliwe jest, bo dość często czuję 😂

Myślę jednak, że na tym etapie ciąży nie ma co się martwić, gdy czujesz ruchy raz bardziej, a raz mniej. Ale nie mam dużego doświadczenia, bo to moja pierwsza ciąża.
 
U nas było tak że na przykład dwa dni było czuć jak się rozpycha i przewala aż bolało a za chwilę dzień ciszy że ruchy słabo wyczuwalne. Też mnie to martwiło ale teraz już ruchy czuć codziennie praktycznie z tym samym nasileniem. Martwi mnie tylko straszny ból brzucha szczególnie jak się dużo nachodzę. Mam nadzieję że to tylko od rozciągających się mieśni i więzadeł. A wizyta dopiero w następnym tygodniu. :)
 
Dobry wieczór lutowe mamuśki! :) Czy jest ktoś z Poznania? Mam termin na 4 lutego :)
Przy okazji - co myślicie o prywatnej położnej przy porodzie? Czy któraś z Was korzystała? Gdzie szukałyście położnej? Z polecenia/internet/bezpośrednio w szpitalu? Pozdrawiam! Mari
 
Dobry wieczór lutowe mamuśki! :) Czy jest ktoś z Poznania? Mam termin na 4 lutego :)
Przy okazji - co myślicie o prywatnej położnej przy porodzie? Czy któraś z Was korzystała? Gdzie szukałyście położnej? Z polecenia/internet/bezpośrednio w szpitalu? Pozdrawiam! Mari
Cześć! Wlasnie ja myślę o prywatnej położnej ale nie wiem gdzie znaleźć 🙄
 
Ja w ogóle nie mogę znaleźć jasnych informacji czy można sobie taką prywatną opiekę zorganizować... Póki co może rozeznam się co do położnych w szpitalu w którym mam rodzić...
 
Ja w ogóle nie mogę znaleźć jasnych informacji czy można sobie taką prywatną opiekę zorganizować... Póki co może rozeznam się co do położnych w szpitalu w którym mam rodzić...
Ja nawet nie wiem jak sie za to zabrac 🤷‍♀️
Tym bardziej ze w moim miescie nie jest rewelacyjnie z poradami jak slyszalam
 
reklama
Do góry