reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dobry wieczór lutowe mamuśki! :) Czy jest ktoś z Poznania? Mam termin na 4 lutego :)
Przy okazji - co myślicie o prywatnej położnej przy porodzie? Czy któraś z Was korzystała? Gdzie szukałyście położnej? Z polecenia/internet/bezpośrednio w szpitalu? Pozdrawiam! Mari
Hej hej! Ja z Lubonia i termin na 05.02 😍
Z mojej szkoły rodzenia można wykupić położna do porodu, ponoć świetne dziewczyny. Szkoła się nazywa Alma Matter. 👌
 
reklama
Hej hej! Ja z Lubonia i termin na 05.02 😍
Z mojej szkoły rodzenia można wykupić położna do porodu, ponoć świetne dziewczyny. Szkoła się nazywa Alma Matter. 👌
Hej hej! Ja z Lubonia i termin na 05.02 😍
Z mojej szkoły rodzenia można wykupić położna do porodu, ponoć świetne dziewczyny. Szkoła się nazywa Alma Matter. 👌
Ale cudownie - 5 luty <3
Dziękuję za info :)
 
Nam Pani w aptece poleciła jakiś balsam z pharmaceris przeciw rozstępom. Co prawda smarujemy się kiedy akurat się przypomni ale konsystencja jest fajna. Można się od razu ubierać i nie jest tłusty. Na początku kupiłam jakiś olejek z lirene chyba ale kompletnie się nie nadawał :) z drugiej strony jak ma się coś pojawić to i tak się niestety pojawi. To chyba zależy od genów.
Ja zaczęłam się smarować bardzo wcześnie i w ciągu może poand tygodnia pojawiły mi się rozstępy na lewym pośladku. :) jestem szczupła i po prostu dość szybko przytyło mi się, ale rozstępy od razu miałam fioletowo - czerwone😉 ale przyzwyczaiłam się do nich 😀
 
Ja zaczęłam się smarować bardzo wcześnie i w ciągu może poand tygodnia pojawiły mi się rozstępy na lewym pośladku. :) jestem szczupła i po prostu dość szybko przytyło mi się, ale rozstępy od razu miałam fioletowo - czerwone😉 ale przyzwyczaiłam się do nich 😀
Ja się nabawiłam rozstępów parę lat temu z powodów endokrynologicznych na udach i piersiach. Więc teraz ten krem to chyba tak zapobiegawczo ale jakoś narazie nie przejmuje się rozstępami. Będą to trudno. Każda jest inna i jak ktoś ma skłonności to myślę że i kremy nie wiele dadzą. A sama wiem że można się do tego przyzwyczaić i czuć się z tym ładna :D
 
Jak tam dziewczyny się czujecie? 😊
Hej, samopoczucie w jak najlepszym porządku. W porównaniu do pierwszego trymestru - przypływ energii jest! :) jedyne co to straszne bóle mięśni przez rosnący brzuchol i skurcze nóg wieczorami. Ale ogólnie nie ma co narzekać. Jutro wizyta u gina a za tydzień połówkowe <3
 
reklama
Ja we środę mam wizytę u lekarza ( ale w zasadzie przez to że musi mi wypisać L4) a w piątek połówkowe :)
Hej, samopoczucie w jak najlepszym porządku. W porównaniu do pierwszego trymestru - przypływ energii jest! :) jedyne co to straszne bóle mięśni przez rosnący brzuchol i skurcze nóg wieczorami. Ale ogólnie nie ma co narzekać. Jutro wizyta u gina a za tydzień połówkowe QUOTE]
 
Do góry