reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja we środę mam wizytę u lekarza ( ale w zasadzie przez to że musi mi wypisać L4) a w piątek połówkowe :)
My jutro mamy wizytę również ze względu na l4 i przez wyniki badań bo dopadła mnie lekka anemia i niski magnez. Zakładam że to przez to te skurcze nóg po całym dniu. A potem to już tylko czekać na usg <3
Chodzicie prywatnie do lekarzy czy na NFZ?
 
hej 😊 ja czuje sie dobrze, jestem bardzo aktywna, tylko wieczorami to juz strasznie kregoslup mnie na dole boli.. usg polowkowe mam 30 września wiec tez juz pewnie sie dowiem kto tam tak sie wierci u mnie w brzuchu😊
 
reklama
Do góry