reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie ciągnie brzuch czasami, szczególnie jak posiedzę w pracy. A właśnie jak z chodzeniem do pracy w czasie pandemii? Chodzicie, jak lekarze się na to zaopatrują ?
Miałam dwa dni zgagę, raz mdłości i wymioty po pesto. Piersi tkliwe przy dotyku. I obowiązkowo jedzenie 2-3 h.
 
U mnie ciągnie brzuch czasami, szczególnie jak posiedzę w pracy. A właśnie jak z chodzeniem do pracy w czasie pandemii? Chodzicie, jak lekarze się na to zaopatrują ?
Miałam dwa dni zgagę, raz mdłości i wymioty po pesto. Piersi tkliwe przy dotyku. I obowiązkowo jedzenie 2-3 h.
Narazie pracuje zdalnie, pewnie do końca czerwca tak pociągnę, a potem wykorzystam trochę urlopu i od sierpnia pewnie na L4 - praca wśród dzieci w czasie ciąży nie jest raczej wskazana ;)
 
To i ja się zamelduje ale nie wiem na jak dlugo.
Test z 26 maja
20200526_122549.jpg
Test z 27 maja
20200527_104049.jpg
Test z 28 maja
20200528_064946.jpg

A tutaj test z dzisiaj ten mniej czuły.
20200530_070823.jpg

Boję się że biochemiczna będzie...
Podbrzusze boli, piersi też...

Mam 33 lata i 2 letnią coreczke w domu.
 
33latka też miałam dylemat czy blada kreska to nadal kreska, czy może tak bardzo chcę ją tam zobaczyć, że sobie po prostu wmawiam ;)
Jutro powinna być miesiączka, a kreska jest znacznie wyraźniejsza niż wczoraj i 2 dni temu. W pierwszej ciąży druga krecha pojawiła się dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Bynajmniej jak test, nawet najzwyklejszy i najtańszy kreskę pokaże, nawet bladą, to hormon ciążowy w moczu jest.
Jeśli chodzi o dolegliwości, to piersi, piersi i piersi są moją zmorą, pierwszą ciąże poza nimi miałam "bezobjawowa" a teraz nos mam strasznie wrażliwy, zapachy bombardują mnie wszędzie i od tygodnia mam napady mdłości. O humorkach nie wspomnę.
Jeśli chodzi o pracę, to jeśli wszystko będzie dobrze, to chcę dopracować do końca czerwca i mam nadzieję, że mój lekarz na to przyzwoli
 
To i ja się zamelduje ale nie wiem na jak dlugo.
Test z 26 maja
Zobacz załącznik 1126731
Test z 27 maja
Zobacz załącznik 1126733
Test z 28 maja
Zobacz załącznik 1126734

A tutaj test z dzisiaj ten mniej czuły.
Zobacz załącznik 1126735

Boję się że biochemiczna będzie...
Podbrzusze boli, piersi też...

Mam 33 lata i 2 letnią coreczke w domu.
Kurcze, u mnie od 25 mają kreska na teście tak samo słaba mimo, że już tydzień po spodziewanym @ a beta rosla. Zobaczymy co będzie jutro po badaniach, ale też powoli zaczynam się bac mimo, że coś jest nie tak :(
 
reklama
Kurcze, u mnie od 25 mają kreska na teście tak samo słaba mimo, że już tydzień po spodziewanym @ a beta rosla. Zobaczymy co będzie jutro po badaniach, ale też powoli zaczynam się bac mimo, że coś jest nie tak :(
A jakie miałaś wyniki bety?

Już doczytałam. A jak wyglądają Twoje tesy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry