reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jaką różnice dziewczyny macie między dziećmi? U mnie bedzie 5 równych lat różnicy. (termin mam na ten sam dzień co corke urodzilam [emoji23]) i uwazam ze ta roznica jest bardzo duza między dziećmi, corka jest jedynaczka wszystko jest dla niej, coreczka tatusia. Zaczynam sie bac jak to będzie [emoji2960][emoji2960]zazdrość bedzie ogromna
U mnie będzie niecałe 2,5 roku różnicy. A powiem że marzyły nam się dzieciaczki rok po roku praktycznie ale trochę względy życiowe, trochę medyczne i wyszło akurat tak :)
Moja Basia bardzo chciala miec rodzeństwo, pewnie dlatego tez sie zdecydowalismy. Nie ukrywam teraz zylo nam sie juz wygodnie wszystko bylo proste juz z 4 letnim dzieckiem. Wyjazdy itp. Teraz znowu trzeba bedzie się przestawić na wersje pieluch [emoji23] zmienić samochód bo bedzie ciasno z 2 fotelikami [emoji23]zaczęliśmy remont mieszkania, wymieniamy sie pokojami z córką (bierzemy mniejszy) [emoji23]takze wiele zmian [emoji3]. Teraz nam w 3 osoby ciasno w 60 metrach a w 4 nie wiem jak to będzie [emoji23][emoji23][emoji23] za 2 lata trzeba bedzie wyminic znowu mieszkanie. A najgorzej mysle sobie ile to pieniędzy potrzeba na dzieci [emoji23] corka tance, raz w tygodniu prywatnie logopeda [emoji23] i basen. Takze podziwiam ludzi ktorzy maja wiecej nic 2ke dzieci.
Właśnie dlatego nam zależało na małej różnicy wieku :) Żeby wyjść z pieluch raz a dobrze :) Wydatki też mniejsze bo wszystko na świeżo zostawione. Wiadomo też, że jak już się wróci do pracy to potem ciężko się zdecydować na powrót w domowe pielesze ;) Chociaż nigdy nie wiadomo co tam człowiekowi przyjdzie do głowy za kilka lat i czy nie zamarzy nam się 3ci potomek ;)
 
reklama
Cześć mamuski!! :)) jak Wasze samopoczucie?
Wlasnie wrocilam z usg polowkowego. Moj Maluszek zdrowy i rosnie prawidlowo. Wazy juz 350 gram. Martwi mnie tylko lozysko przodujace i krotka szyjka-zobaczymy, co moja ginekolog zadecyduje.
Moj synek bardzo kaprysny-nogi na glowie i do usg 3/4D nie chcial ladnie buzki pokazac.
 
Cześć mamuski!! :)) jak Wasze samopoczucie?
U mnie ostatnio super, aż jestem w szoku 😊 prawie jakbym nie była w ciąży 😯 ruchów póki co nadal nie czuję, ale jutro kolejna wizyta u ginekolog prowadzącej, więc jestem spokojna 🙂 jedyny ostatnio problem, który trochę nerwów mi napsuł to ZUS i brak zasiłku (jeszcze ostatnio płacił mi pracodawca), ale podobno wszystko jest ok i lada dzień pieniądze będą, więc już niedługo zaczynamy bobozakupy na dobre!! 😀
 
Wlasnie wrocilam z usg polowkowego. Moj Maluszek zdrowy i rosnie prawidlowo. Wazy juz 350 gram. Martwi mnie tylko lozysko przodujace i krotka szyjka-zobaczymy, co moja ginekolog zadecyduje.
Moj synek bardzo kaprysny-nogi na glowie i do usg 3/4D nie chcial ladnie buzki pokazac.
To Ci urwis 🙈 ale najważniejsze, że zdrowy 😊 krótka szyjka to faktycznie nic dobrego, moja siostra miała z tym problem i urodziła 2 wcześniaków przez to, ale każdy przypadek jest inny, więc nie martw się na zapas. Oszczędzaj się!
 
Cześć mamusie.

U nas będzie nieco ponad 4,5r różnicy, ale tak po prostu wyszlo,że nie udało się małej różnicy tak jak chcieliśmy.
Ja z opolskiego.
Mnie ZUS nie chce puszczać na zwolnienie,bo ciągle system się wiesza 😂
 
U mnie ostatnio super, aż jestem w szoku 😊 prawie jakbym nie była w ciąży 😯 ruchów póki co nadal nie czuję, ale jutro kolejna wizyta u ginekolog prowadzącej, więc jestem spokojna 🙂 jedyny ostatnio problem, który trochę nerwów mi napsuł to ZUS i brak zasiłku (jeszcze ostatnio płacił mi pracodawca), ale podobno wszystko jest ok i lada dzień pieniądze będą, więc już niedługo zaczynamy bobozakupy na dobre!! 😀
Który tydzień ciąży ?:) Spokojnie, jeszcze zdąży dać popalić swoimi kopniakami !:) My już zakupy dla bobasa zaczęliśmy i co jakiś czas zamawiamy kolejną paczkę. Te małe cuda są zachwycające :D U nas jeszcze wypłata od pracodawcy ale w przyszłym miesiącu już ZUS a też słyszałam że tam mogą być opóźnienia i trochę się tego obawiam.
 
reklama
Do góry